bugün

başlık editi: boyun uzun olması ve sonuçları

boyunuzun ortalamanın üzerinde uzun olması durumudur.
bu durumun ortaya çıkardığı sonuçlar ise insanı boyunun kısa olduğuna şükür ettireceği açıktır. boyumun 202 cm. olması sebebi ile çektiğim sıkıntıları birkaç örnekle sizlere anlatıp konuyu sonlandıracağım.
- asla rahat bir otobüs yolculuğu yapamazsınız.
- çok lüks bir araba olmadıkça hiç bir arabada 5 kişi bindiğiniz takdirde rahat edemezsiniz.
- çoğu kapıdan eğilerek geçmek zorundasınız.
- ayakkabı bulmak yada istediğiniz modeli almak oldukça zordur. hele de 46 numara giyiyorsanız.
- pantalon bulmak çok zordur.
- istediğiniz kıyafeti değil, boyunuza yetişeni alır ve giyersiniz.
- bir ortama girdiğiniz de en çok dikkati siz çekersiniz. bunun kötü yanı bir olaya karışsanız, polis ilk sizi alır yada adamların hafızasına siz işlendiğinizden ilk sizi bulum intikam alırlar.
- ayakta çok uzun süre duramazsınız.
- kafanızı her yere vurursunuz.
- çok fazla gülünç durama düşersiniz.
- sakar olursunuz.
- beyin ayak kordinasyonu çok zayıftır.
- sürekli aynı geyikler döner. (bkz: sen küçükken basket oynadın mı) yada (bkz: basket oynasana sen) sanki her boyu uzun adam basketbol oynamak zorundaymış gibi.
- boyunuza göre kız bulmakta zorlanırsınız.
- kısa bir kız arkadaşınız olsa kızı kaldırımdan yürütüp kendiniz yoldan yürürsünüz. yazık bide topuklu giymek zorunda kalıyorlar.

değerli yazarlar bunları dahada arttırmak mümkün. anlayacağınız durum vahim.

saygılar...

özel istek editi:
- işerken çok sıçrar.
- (bkz: yukarıda havalar nasıl) geyiği bunu nasıl unuturum.
ayrıntı editi:
anne boyu 186 cm.
baba boyu 198 cm . olduğunda ortaya çıkması gayet normal durumdur.
(bkz: perde takmak)

başka da bi sike yaradığını görmedim.

edit; len bunu niye eksiledin pis cüce? eheh.
minyon kızlar sizden hoşlanmaz.
sarkan dallar... yürünecek yol bulamazsın...
sarkan dalga... sokacak yer bulamazsın... hep yarım kalır...
kimin boyunun diye soralım bakalım önce..
(bkz: bel ağrısı)

herkes olumlu sonuçlara bakıyor da arkadaş yarım saat ayakta durunca belimiz mikiliyor.
boyum uzun , fiziğim yerinde, evet yakışıklıyım da ama bir sorun var boyuma göre kız...

bir erkek ne kadar iyi görünürse hoşlandığı kızla birlikte olması o kadar zor kız saçma sapan düşüncelere kapılır, o erkek bana bakar mı , benimle olsa bile eğlenmek için olur, beni kullanmak için gibi bir çok saçma sebep aklından geçirir yanaşmaz o yüzden fazla iddalı görünmek ve uzun boylu olmakta iyi değil.
otobüste kadınların çatallarını görüp kafanı geri çevirmene rağmen o baktığın 1-2 saniyeyi birinin yakalayıp seni gözleriyle vay şerefsiz ırz düşmanı şeklinde yemesidir.

bazıları da lan şunun yerinde ben olacağdım varyaaaa şeklinde yerler gözleriyle.

kadınların çatalları sözü pek olmadı galiba ama.neyse.
kapı, dolap ve yeri gelirse tavan! gibi yerlere kafayı her an çarpabilir bu kisi.
denizde verdiği boyda boğulanların sayısı da çok olur.
Futbol oynamayı zorlaştıran durumdur, uzun adımlar kötü tekniğe neden olur.
kas yapınızı da sağlamlaştırabiliyorsanız eğer kavga da aranılan adam olursunuz.
asiri ilgi gormek disinda , cokda bi sonucunu gormedim.boyla orantili olarak , kol ve bacaklardaki standartin ileri olmasi sebebiyle , cantasiz dolasildiginda ,ellerin ve kollarin nereye konulacagi sasirilinabilir hatta bazen fazlalik gibi hisedilir bu uzuvlar .
çok uzun boylu olunduğu taktirde kabin memuru olunamıyor.
(bkz: ılgaz anadolu nun sen yüce bir dağısın)
zürafaya benzetilmek sonuçlarından biri olabilir. uzun boyun zürafada olur çünkü.

ha, 'boyun uzun olması ve sonuçları' dersen, ya da 'kişinin boyunun uzun olması ve sonuçları' dersen yukarıdakilere benzeyen bir şeyler saçmalayabilirim.
kısa boyluların "devede de boy var, ama eşeğin arkasından gidiyor" özdeyişini devreye sokmalarına yol açabilir.
türk kadınının boy ortalaması düşünülünce her zaman farklı olursunuz. iyi mi kötü mü bilemedim ama dikkat çekersiniz. iyidir uzun boy.
perde asmakla sonuçlanır, nokta.
kızlar uzun boylu erkeklerden hoşlanıyorlarmış yalan onlar.
-mahalledeki bütün evlere perde asmak için gidilmiştir.
-alakanız olmadığı halde basketbol'da bir dahi olma beklentileri uyandırırsınız millette.
-ispanyada ucuz bir otelde asla boyunuza göre bir yatak bulamayacaksınızdır.
ilkokulda en arka sırada oturmak zorunda kalmaktır.
boyunuza göre sevgili bulmak zorunda kalmaktır.
beğendiğiniz ayakkabıyı değil, numarasını buldugunuz ayakkabıyı almak zorunda kalmaktır.
XL yada XXL kıyafet alıp boyu kurtarıp enini terziye yaptırmak zorunda kalmaktır.
Boyunuz ortalamanın üstündeyse diğerlerinden bir tık farkınız olur ve karşı cins tarafından daha cezbedici görülürsünüz. Tabi bu ihtimallerden bir tanesi. Diğerleri ise " Aaa evladım senin boyun uzun gel ampulü tak. " , " Boyun uzun kalk tahtayı sil " , " Boyun uzun perde tak " boyun uzun koş boyun uzun sıç vb. Bir işte başarısız olduğunuzdaysa insanların sizinle şu şekilde dalga geçmesine yol açar " Allah bi boy vermiş gerisini koyvermiş "
ideal olmak gibi bir ütopyanın binbir kriterinden sadece birine sahip olmak.
sevgilinin rahat rahat topuklu giyebilmesi en güzel sonucudur heralde.