bugün

5600 TL zararım var.
4500 endeks 8300’e vardı ne çakılması.

Bu iş sabır işi.
savaş dönemlerinde maalesef gerçekleşen bir olay. elden bir şey gelmiyor.
5600 lira zararı olan ''fena çakıldı''diyorsa hiç bulaşmasın bu işlere. fena üzerler.
Zararım 10.900'e çıktı.
Nazara gelirsin demiştim.
Biraz geç olsa da geldin işte.
Deneyeyim diye 200 300 atacaktım(minik gelebilir ama tüm malvarlığım).iyi ki atmamışım dedirtmiştir.
Gerçi kaybım max 30 40 lira olurdu.
senet aldınmıydı, arkasında ya sermayen olacak ya da kısa pozisyonların.
pilot hep diyordu.
ilk bomba düştüğü gün kaçacaktınız altına.
Çakılmamış çakılmış gibi yapmıştır.
Bir haftada 40 bin liram gitti.
Ağlamıyorum gözüme kamyon kaçtı..
Yüzde kaç kaybettin çeyreklik?
Ben hala kardayım ama kar çok düştü. 1 k falan kaldı dokunmayacağım hedefim olana kadar.
Kriptoya göre bist halen mega boğada dır.
Zararım 14.500'e çıktı.
(bkz: bırak o kendi çakılır).
Bardağın dolu tarafından bakacak olursak çoğu hisse düştüğü için bunu yeni bir fırsat olarak görebiliriz. Sahip olmadığınız ama istediğiniz hisse belki n.ş.a'da hiç bu noktaya gelmeyecekti.

Kişisel açıdan bakarsam da zaten yüksek meblağlar ile girmediğim için zarar daha minimal şu an.
Zararım 19.400'e çıktı.
Ne kadar zararın olursa olsun maldan çık nakitte kal, belirsizliğin biteceği zamana kadar bekle.
Bırakın şu beleşten para kazanma çabalarını amk.
Ee ne güzel işte.
Ben nasdaq çakılsın diye bekliyorum.
Uzun vadeci insan bu düşüşleri siklemez. Her yıl istisnasız 1 tane çakan etken oldu simdiye dek.

Ukrayna savaşı
Covid
Rus uçağı vurmak
Seçim
15 temmuz vs.
Devamlı yükselen birşey olsa zaten herkes orada olurdu.
borsanin fena cakilmasi ancak "tek seferlik" islem yapan kisileri etkiler. gidip evi, arsayi, arabayi satip coluk cocugun rizkini yatiranlari etkiler. bir sirket ortagi oldugunu unutup gunluk islemler yapanlari etkiler. eger duzenli alimlar yapiyorsan, amacin uzun vadeli yatirim yapmaksa seni etkilemeyecek olandir.
olm kaç kere yazdık çizdik elli kere anlatıldı. türkiyede borsa keriz silkeleme yeridir. kurarlar tezgahı avanak avarellerde atlar oltaya. avantadan lavantacıların bitmeyen hüsranları.
Herkes zarar etmedi. Birilerini patlatacakları ise kesindi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar