bugün

3 temmuz süresince ahlak elçiliği yapmaya kalkmış galatasaray isimli kulübün, gerçek yüzünü ortaya çıkaran kavramlardır.

evet galatasaray borsada ki hisseleri hakkında hissedarlardan bilgi gizlemiş ve rüçhan değeri üzerinde gizli manipülasyon yaparak, bütün hissedarlarını kasten zarara uğratarak o mevcut paraları da kasasına indirmiştir.

yukarıdaki cümleler benim değil spk'nın çıkardığı raporun cümleleridir, bu yüzden gs.nin ikinci sermaye artırma talebi reddedilmiştir, finans dünyasına aşina olanlar bilir ki, spk nın böyle bir redd kararının manası, "ben sana güvenmiyorum, daha evvel hissedarlarına kazık attın, yine atacaksın" dır.

daha halk diliyle özetlersek, galatasaray hissedarlarına tuzak kurarak kazık atmış ve o paraları da cukkaya indirmiştir ve bu spk tarafından sabitlenmiştir.

3 temmuz'un ahlak gurusu gs'nin, bu olayla, tüyü bitmemiş yetimin hakkına göz diktiği hatta o hakkı gasp ettiği ayen beyan ortaya çıkmıştır.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
ulan o sermaye arttırımı olacak spk da sike sike kabul edecektir. mına kodumun borsacı kağıtbazları ne zaman yetim oldu hak oldu? herşey kitabına uygun.
şikeden başkanları 6 yıl 3 ay hapis cezası almış, namus!! davalarından vazgeçmiş, 58. maddeyi değiştirtmiş bir takımın taraftarlarının açtığı komedi başlık. al bak aşağıda 6 yaşında çocuğa anlatır gibi anlatmışlar olayı. ama sizin zeka seviyeniz 2'lerde dolaştığından pek anlayamazsınız o ayrı tabi.

http://www.rerererarara.net/sozluk.php?id=1174025
imkb'de emekli, dul ve yetimler ekmek parası kazandıkları için haklı serzeniştir.