bugün

Zeki, Çevik ve Ahlaksız Borsacı.

Black pill ve Red pill karışımı yarı mizahi yarı gerçek paylaşımlar yapar. Memleket Partisi destekçisi olması kafalarda soru işareti bırakır.
Amcıların kanaat önderi bir Twitter hesabı.
Dün tüm herkesi paranoyak hale getiren bir hesaptır. Cidden neler olmuş neler. Aldatilanlara sabırlar diliyorum.
Yılbaşı gecesi mervelere diye evden çıkıp vermelere giden kaşarları ifşaladığı için linç edilen twitter hesabı.
Ya salağın biri. Niye prim veriyorsunuz böylelerine?
hdpli kürtmüş lan. söyledikleri hayatınıza ne kadar katabilir ki.
ezikligin en ust seviyesi bu amk.

kasarsa kasar, sanane. kasar olmayan milyon tane duzgun kiz varken niye kasarlara bu kadar ilgi duyarsin, kasar sevmiyorsan ne yaptiklari niye seni ilgilendirir ki. annelerinin sevmedigi cocuklar bunlar hep. vurdursalar rahatlarlar ki zaten henuz vurdurmadiysa bile eninde sonunda vurduracak.
Borsa tavsiyesi veriyor sanıp girdim mk girmez olaydım.tribe girdim.
bir arkadaş var. aynı bunun yazdıklarını söyleyip duruyor.
önüne gelen kızla yatıyor. her gördüğünüz skmeye çalışıyor.
sonra diyor ki düzgün kız kalmadı. bütün kızlar kaşar.

yemin ediyorum aynı şeyler.
belki de onun hesabıdır. *
Bir insan size göre ahlaksızsa ifşa edilmesi hak mı oluyor?

Babası, amcası, kardeşi görse namus meselesi deyip vursa mutlu olacaksın?
Hayatı boyunca eline kız eli değmemiş, hayatı 31 çekerek geçiren eziğin teki. Her ortamda ezik yiyince herkese bok atıyor , onemsenecek hiç bir tarafı yok yani.
ekşinin ünlü aktrollerinden.
bu adamın aldığı rating ve ilgi gerçekten araştırmaya layık.
adam hard core aşağılama yapıyor.
kadını kağıt para gibi harcıyor.
cinsiyet fanatizmi yapıyor
ama sosyal medya üzerinde karşılık bulabiliyor.
ve o karşılık inanamayacağınız boyutlara geliyor.
hatta bu yazdıklarımı okuyup kahkaha atacak
zevk alacak bu adam...
hatta bu yazdıklarım üzerinden de kadınlara fışkırtacak
sanırım bu karşılık bazı sorunlu kadınların aslında farklı ilgi alanları olduğunun da kanıtı.
twitya'da postlarını okuması eğlenceli kullanıcı.
insanları ifşa işiyle uğraşıyor.
adama bok deyip sonra gomenlere meric demek.
saka misiniz amk ahahass.
siz kadin cinayetlerini de savunursunuz bu kafayla ki bosanma basliginda savunanlar var.
bakmadım da kadınların çok sinir olduğu bir hesap sanırım akşam bir inceleyim kendisini merak ettim.
kaplansözlük isminde bir sözlük açmıştır ve masküleniteyi, kadın ve insan haklarını zorbalamak olarak gören ergenlerin idolü.
Günümüz gençlerinin içine paranoya sokan, hayatı kendi bakış açısından ibaret gören bir sapık.