bugün

Bornoz cebine tarak pet don çorap hatta ki telefon konulabilir duştan çıktıktan sonra uzun süre bornozla dolananlar içindir.
Gerekliliğin hasıdır.Zıçmaya bile elinde telefonla giden milletimiz için olmazsa olmaz birşeydir bornozda cep.
iyidir. olm o cep çok işe yarıyo lan. şampuanı sabunu ona koyuyom ben. bazen koymayı unutmuş oluyorum mesela, duşa giriyorum gusül alıyorum falan sonra bi bakıyorum sabun yok şampuan yok lif yok. küfür basa basa titreye titreye gidip alıyorum. o cep iyidir yani.
kyk yurtları gibi yerlerde duşun taaa bilmem nerede olmasından dolayı( sonradan katlara banyo yapmaya akıl ettiler, en alt katta hamama gerek kalmadı) sabunluk içinde sabun, jilet, şampuan, lif, tarak, tırnak makası, temiz don koyma konusunu bilenlerin katılmadığı görüş.

evde hala daha(yıllardır) tarak, tırnak makası, diş fırçam, jilet bornozumun cebinde olması benim rahatsızlığımdır.

not: diş fırçam ayrı bir şekilde kapağıyla ayrı cepte. * *
hiçte gereksiz gelmemişti bugüne kadar bana. içine saç tokalarımı koyuyorum, bazen çakmak koyuyorum, bazen aşırı soğuk olduğunda ellerimi koyuyorum.
gereksiz değildir. ileri görüşlü tekstilciler tarafından akp liler için yapılmıştır.
gereksiz değildir. telefondan müzik açılır, duşa girilir ve telefon için en güvenilir yer bornozun cebidir.
Yanlış zaman ve yanlış yerde gereksiz yere şık olmaktır.
çok gerekli olmaktır. her iki cebine de mutlaka konabilecek şeyler bulunabiliyor.
banyoya sigara ve çakmakla giren bi ben miyim la? bornozda cep olmazsa nereye koyacağım ben bunları?
cüzdanımı falan koyuyorum. markete giderken lazım oluyor falan dermişim. harbiden cok gereksiz bir cep.
şahsım açısından hükümsüz olan hede.

Zira o cebe sigara paketi ve çakmak sıgmaktadır.
Yine kalite bir espridir. Silik troller olmayinca kalite bir anda yükseldi sanirim.