bugün

büyük ortadoğu projesi'nin kısaltması olup, ortadoğu halkının kanına ve gözyaşına sebep olacak projedir. allah korusun.
akp'nin kuruluş amacıdır.
başbakan: bop'un eşbaşbakanı'dır.
Irak'tan sonra, bütün sınırlar değişecek, yeni devletler yaratılacaktır.
bop'un başkenti diyarbakır olacaktır
türkiye hamiledir.
yakında ateştopu gibi bir kürdistan'ı kucağımıza koyacaklardır.
yahudiler ve hıristiyanlar tarafından yürütülen bir projedir. müslümanlar tarafından asla yürütülmeyecektir, desteklenmeyecektir. çünkü müslüman toprakları hedef alan bir projedir.

türklere sesleniyorum! bu topraklar arasında türk yerleşim yerlerinin hemen tamamı bulunmaktadır.

dünya nüfusuna göre azınlık olan yahudilerin yerleşmeyi hedeflediği geniş toprak parçası. cepçi hıristiyanları kendilerine yancı yapmışlardır. maddi kaynağa tav olan hıristiyanlar zaten olayın üzerine yüz yıllar önce atlamıştır bile. böyle büyük bir ittifak tabi ki en başta yahudilerin işine yaramak zorundadır.

bu ittifak ortadayken bizim önce başbakan, sonra da cumhurbaşkanı deyip bağrımıza bastığımız recep tayyip erdoğan aşağıda ki videoda seyredeceğiniz konuşmayı yapmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=r3omgHY1jmI

bana sağcı veya solcu demeyin lütfen. hangi televizyon kanalı aracılığıyla bu videonun yayınlandığını da önemsemeyin. zira gereksiz. siz olaya odaklanın.

bu projenin amaçlarına da değiniyor kendisi. diyor ki; "büyük ortadoğu projesinin amaçları bellidir. bop, ortadoğu barışına yönelik olarak kurulmuş." dikkatinizi çekerim. 'kuruldu' demiyor. 'kurulmuş' diyor. merak ediyorum, şekerle kandırılan bir çocuk gibi hissediyor mu kendini? şahsına neler vaad edildi yahudiler tarafından?

yapılan algı yönlendirmeleri sayesinde bugün bir müslüman bile islam'ın bağnaz bir din olduğunu düşünebiliyor. ahiri kaygılarla bir çoğu islam dinine mensup olmaya devam ediyor. bunu çevremize dikkatlice bakarak açık seçik görebiliriz. bop eşbaşkanı recep tayyip erdoğan iktidara gelirken bu durum böyle değildi.

ve evet, projenin türkiye ayağı türkiye'nin mali durumunu düzeltmeyi hedefliyordu. kısmen gerçekleşti ve birileri zenginleşti zaten. türkiye'yi itaatkâr bir köle durumuna düşürmeleri için bu gerekliydi.

"türkiye'ye de bir görev verildi ve biz bu görevi üstlendik" diyor konuşmasının devamında.

bugün ise yahudilerin emir erini def etsek bile yerine koyabileceğimiz bizden biri görünmüyor ortalıkta. bahçeli mi? kılıçdaroğlu mu? meral akşener mi? sinan oğan mı? hangisi türkiye'yi bu bataktan çıkarabilecek? hangisi bu görevi terk edebilecek? görevi terk ettik, sonrası için ne olacak?

okudunuz, seyrettiniz.

----

evet, bu adamın gerçekten iyi biri olduğuna ve halkın yararına bir amaç güttüğüne inanmak istedim. ancak öyle değil. ne yazık ki bir çoğu bu adamın fanatiği olmuş durumda. durum ciddi. ama pek umurumda değil. belli bir akışı var zaten tarihin. değiştiremeyeceğime göre, seyredeceğim.

düüt: tamam eksile ama mantıklı eksile.
1 temmuz 2008 ergenekon operasyonu'nun yapılış sebebidir.

bu ülkede ne kadar milleti uyandırabilecek adam varsa hepsi toplanmıştır.

bop'u desteklemek ise amerikan köpekliğinin vardığı en son noktadır aynı zamanda.
siyasi imam tayyip ve amerika fahri imamımı fethullah gülen'in destekledikleri proje.

(bkz: bırakınız her şey amerika nın olsun)
adım adım finale yaklaşan kanlı projedir.

maalesef ki türk halkıda buna alet edilmektedir.

başbakanımız sağolsun(!!!).
devam etmektedir.yeni anayasa ve tsknin bölgeden çekilmesi ile devam edecek.
zaten suriye ırak hazır.

chp akp hdp anayasada birlesecekler.
mhp yine uzaktan izleyecek. 2-3 vekil destek verebilir.
eşbaşkanı ümmetin lideridir.
batının,ortadoğunun zengin petrol yataklarına sahip olmak için bu bölgedeki tüm ülkeleri,gerek işgallerle,gerek o ülkelerdeki hainler yardımıyla kendisine bağlı rejimler tarafından yönetilmesini sağlamak,büyük ortadoğu projesinin temel ilkesidir.suudi arabistan,ırak'tan daha mı demokratik yani? hayır,ama arabistan hükümeti abd nin izinde,saddam değildi...olay bu işte.
baş koymuşum projemin yoluna.
Kurban olam namazına şam'ına.
Kukla oldum suriye'ye saldırdım.

Halifeyim iman dolu bu sinem.
Bunca yıldır çile çekmiş suriyem.
Kuyulardan petrol çalar abedem.
Ölürüm projem ölürüm projem oyyyy..
--- alıntı ----

CIA Başkanı Stansfield Turner'ın isteğiyle hazırlanan 20 Ağustos 1979 tarihli raporun başlığı "The Kurdish Problem in Perspective"
"Derinlemesine Kürt Sorunu"nun ele alındığı bu raporun hemen akabinde, ABD Ankara Büyükelçiliğinden Washington'a giden kripto şöyle:
"Türkiye'nin bölünme süreci, Kürtlerin ayrı bir etnik topluluk olduğunu kabulden geçiyor!"

--- alıntı ----
http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=28762

eşbaşkan bu uğurda iyi çalışıyor!
bunun osmanlıcası ''sevr'' dir.

http://www.theatlantic.co...c/200801/goldberg-mideast
rte'nin eşbaşkan olduğu projenin maalesef bugün türkiye ayağına gelinmiştir. türkiye'nin ampulcü yüzde 50'sine hayırlı olması dileklerimizle sam amcanın taşşaklarında yalanmadık yer bırakmayın sakın. hadi bakalım şakirtler göreve.
türkiye'nin eşbaşkanı olduğu proje.
bush'un bizim çocuk dediği rte'nin e$ başkanı olduğu $ey.