bugün

bölüm-1 giriş

olay bir hafta önce gerçekleşti. sabah uyanmıştım fazlaca vaktim yoktu. alelacele hazırlanıp dışarı çıktım. kahvaltı için börekçiye gittim ve iki zeytinli puaça yedim çaylan birlikte. neyse bi takım işlerimi hallettikten sonra öğle yemeği zamanı gelmişti. aç karnımız yediğimiz öğle yemeğiyle bayram etti.

bölüm-2 ilk sıçma

sabah yenilen iki puaça ve öğle yemeğinden sonra sıçma işlemi gerçekleşecekti artık. tuvalete gittim öğle yemeğinden takriben bi saat sonra. sıçmıştım. mutluydum. dışkımında herhangi bir anormallik fakretmemiştim.

bölüm-3 ikinci sıçma
farketmemiştim. taa ki ikinci sıçmamı gerçekleştirene kadar. aman tanrııım! o da ney! gözlerime inanamamıştım. çünkü sıçtığım şeyin içinde sabah yediğim puaçaların zeytinleri vardı. bokun içindeki siyahlıklarından dolayı kolayca farkediliyorlardı. bundan anormal olan ne diyeceksiniz. onu da bölüm-4'te anlatacam.

bölüm-4 sonuç

mideme ilk giren şey zeytinli puaçalardı. lakin sıçtığım ilk şey öğlen yediklerimdi. nasıl olurda insan önce yediklerini sonra sıçar. mucize midir bilemem.

edit: eksilemeyin lağn : ' (
(bkz: okumadan eksilemek)
(bkz: sindirimi kolay yemekler)
(bkz: yemeklerin sindirim süresi)
(bkz: babasının kromozomlarını sorgulaması gereken yazar)
(bkz: genç yazarlar kokudan rahatsız)
puaça yerine poğaça yenilmesi bu mantık hatasını sıfırlayacaktır. ayrıca kimse kusura bakmasın sözlük, bir sıçış hikayesinin tamamını okuyacak kadar değersiz bir vaktim yok. * *
ilk sıçtığın yemeğin öğle yemeklerin olduğunu nerden biliyorsun sorunsalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar