bugün

(bkz: okumadan entry eksilemek)
kemalist atesit solcu alevi yazarlara anında yaptığım eylemdir. zaten boş boş kafadan dolma yazıları var okuyup zamanımı öldüremem benim için zaman değerlidir..
Önce nickine bakarım troll mü diye sonra eksiyi veririm ders alsın diye.
En sevdiğim eylem. Boş boş yazıyorsunuz ne okuyacam, direkt basıyorum eksiyi!
Bazılarının ismini görmek yeterli eksi basmak için,ne okuması.
genel olarak yazar nikine göre oylama yapan kişilerin
yaptığı eylemdir. bende okumam nike bakar ne yazdığını
bildiğim için eksiler geçerim. zaman benim için önemli..
yazar nikine göre oylama yapan kişilerin yaptığı eylemdir. önce nike bakarım kemo biriyse feriştahı bie olsa eksilerim. evet..
sevilmeyen yazarı görünce istemeden yapılandır.
20 üstü yazara yaptığım eylemdir. 8 yıl olacak artık herkesin ciğerini biliyorum nikini gördün mü okumana gerek yok sna ters gelen biri eksile geç. evet..
20 üstüne gerek yok sadece üstümdeki yazara yaptığım eylemdir.
Zevkle yaptığım eylem.
Bazen eksilediğim entry’i tesadüfen okuyorum. Sonra birkere yetmez amk diyip tekrar eksiliyorum.
akılıı zamandan tasarruf etmek isteyen niklere baktığı anda boş beleş yazmıştır gene düşüncesinde olup diretk eksileyen yazardır. aynı ben okumaya gerek yok nike bak eksile geç yeni eksilenecek birini bul.
Hasmane tutum içindeki yazarların eylemidir. Sevmedigim yazarların, bana göre doğru olan yazılarını artilarim.
(bkz: entryi değil yazarı eksilerim)
sırf sevilmeyen yazar yazdı diye yapılandır.
sözlükteki tek tarzımdır. bazı dinsiz donsuz kemo tayfa var okumaya zaman ayırmam birilrim her zaman ki gibi boş yazmıştır nikini gördüm mü basarım eksiyi giderim..
Evet ne kadar sıkıcı direk eksi.