bugün

(bkz: yuksek bir yerden kendini bosluga birakmak)
(bkz: yavuz çetin)
şov amacı gütmektir. git 5. kattan atla, bilekerini kes, hap yut. ne işin var ta köprüde trafiği meşgul ediyosun.
(bkz: boğaz köprüsü)
(bkz: boğaz köprüsü nden)
(bkz: köprücük kemiği)
6 sene oldu bu eylemi yapıp bizi bırakalı. (bkz: yavuz çetin)
Her Türk insanının, yaşamı boyunca, mutlaka bir kez aklından geçirmiş olduğu çılgın düşünce.
köprüden köprüye fark vardır! mesela golden gate'den atlamak ahmaklıktır. sis dolayısıyla kimse seni görmeyecektir. haberciler ''hadi lan atla artık '' diyemecektir!
giyilen giysinin paraşüt etkisi yaratarak ölümden kurtulmanın mümkün olduğu hadisedir ki bir kez bu olay gerçekleşmişti galiba.
en güzel intihar edilcek yer diye düsünüyorum eger intihar etcek olursam bende bogaz köprüsünden atlamak isterdim.
gerçekten intihar etmek isteyen insanlar için riskli yöntemdir. Zira yanlışlıkla ölmeyebilirsiniz. izlemeniz gereken asıl yol şudur: atlamadan önce bir kaç kutu ilaç içmeli, bileklerinizi kesmelisiniz. Atladıktan sonra düşme esnasında da kafanıza bir kurşun sıkarsanız ölme şansınız yaklaşık %83. Bu yöntemi deneyip başarısız olan varsa kendisine bir madalya, bir villa ve son model bir araba veriyoruz. Başarırlarsa ücret falan istemiyoruz, canları sağolsun. *
sanildiginin aksine asil olum sebebinin havada gecirilen surede yasanan kalp krizi olan harakiri eylemi.
(bkz: lara falay)
(bkz: atla yarak)
(bkz: öldürmeyen Allah öldürmez)
gereksiz bir eylemdir. normal bi insanin yapacagi sey degildir.

(bkz: garanti olum)
denizin buz gibi sularından gelen ölüm şeklidir. uygulanmamalıdır. bakın hayat ne güzel, kuşlar, cicekler, bocekler, kelebekler...
havada yaklaşık 3 saniye kadar uçmak anlamına gelir. hayatının son 3 saniyesini istanbul ve boğaz manzaralı geçirmek isteyenlerin tercih edeceği yöntemdir.
normal insanların sadece bakarken bile başını döndüren bir yükseklikten atlamak. bu yolla intiharı seçen insanlar suya düşünceye kadar çıldırıyorlardır diye düşünüyorum. yüksek olasılıkla vazgeçiyorlar ama tutunacak bir yer yok, sizi doktora yetiştirecek kimse yok. çok acı bir tercih.
artık azalan ölüm şeklidir. ama hiç olmaması için köprünün altına bir ağ gerilmeli,atlamaya çalışan saflar da orada asılı kalıp biraz daha düşünmelidir. *
en popüler intihar yöntemlerinden biri. ailecek beğeniyoruz.
diger insanlari rahatsiz etmemek adina gece vakti yapilmasi gereken eylem, hatta haftaici olursa daha da iyi olur. yoksa pazartesi sabahi 8'de yaparsaniz, kopru trafigi boku yiyecegi icin, intihar etmekten vazgecseniz bile, ofkeli kalabalik tarafindan linc edilebilirsiniz.
bir ara intihar etme show business'ının boğaz köprüsünde zuhur bulmasıdır.
köprüden her geçişte aklıma gelen hadise. bakıp nasıl ya dediğim çoktur. çıldırmak böyle birşey. arada bana da olur.
nefes tutma,zehir içme gibi intihar yöntemlerine nazaran daha az acı cekilen intihar yöntemi. Lakin öürken sizi hem Asya hem de Avrupa seyredecek.
denize düşmeden önce ya korkudan bayılıp ya da kalp krizi geçirerek amerikalılar ın dead before you hit the ground teriminin yaşanmasına yol açacak eylemdir.