bugün

mercedes dururken herhangi başka bir araba alan dangalaktan daha az dangalak değildir.
bmw ile mercedes neden duruyor? anahtarları mı sizde değil fakirler? ahhahhhhahahahhaaa.

ameledir.

edit: ulan ne mallarla aynı ortamda yazıyoruz be. hemen bas eksiye dimi. yarrock kafası.
ileride param olursa ben olabilirim. iş için 2 markanında arabasını kullandım fakat tercihim her zaman audi a3 yönünde oldu.

bir de lafı söylerken söyleme nedeni de açıklanırsa bizde sike sürülecke aklı olan arkadaşlardan bir şeyler öğrenmiş oluruz.
ben de bir audi fanboyu olarak katılmadığım karşılaştırma. audi çok yakar evet ama bana daha çok gençlere yönelik çizgileri olan bir araba gibi geliyor hep. 2007 1.6 benzinli sportback audi a3 ve 2011 audi a6 2.0 dizel makyajlı kasa kullandım. audi a3 ile pek fazla uzun yol yapmadım en uzun yolum halkalı - beylikdüzü oldu ama performans olarak tatmin edici bir araçtı. ara hızlanmaları gayet başarılıydı. yol tutuşu olarak pek tatmin etmedi. audi a6 ile birçok uzun yol yaptım. 240 km hıza ulaştım ve güvensizlik hissetmedim. yol tutuşu a3e kıyasla daha iyiydi.
Dangalaklık değil, zevk meselesidir,

Uzun süre Mercedes kullanmış biri olarak bundan 3-4 sene evvel 7-8 yaşında C Klass bir bir mercedes alacak iken hasbel kader bir A4 ün içerisine oturmuş bulundum. Oturmuş iken bir de deneme sürüşü yapmak istedim. Oturuş o oturuş 1 sene kadar A4 kullandım. işimden dolayı ülke değişeceğim için aracı satmak zorunda kaldım.

Diğer ülkede segment yükselterek E Class Mercedes almak için yola çıkıp, bu seferde A6 alıp geldim.

Mercedes adı üzerinde Class bir araba sürüşü rahat konforlu vs, ama Audi benim zevklerime daha çok hitap ediyor.

BMW konusunda da Türkiye'de şuan nasıl bilmiyorum ama bulunduğum coğrafyada aklı başında olmayan ne kadar insan varsa onların tercih ettiği araç olması nedeni ile aklımdan bile geçirmediğim araç olmuştur.

`http://bmwblog-rus.com/wp...se-t-modell-interieur.jpg`

`http://bmwblog-rus.com/wp...klasse-t-modell-front.jpg`

Görüleceği üzere hiç birinin hiç birine ne motor ne iç ne de dış olarak ezici bir üstünlüğü yok. Ne hoşunuza giderse onu alırsınız.