bugün

bugün çıkmış oyun. yorumlara göre efsaneymiş... ps4 mü alalım zorla napalım...
almayı düşündüğüm ve galiba alacağım oyun. Dost Kayaoğluincelemesini izledikten sonra gaza geldim adam ilk defa bir oyuna 91 puan verdi lan ama gel gör ki 7 gün sonra the witcher 3 wild hunt çıkacak ne yapcam bilmiyorum vallahi çok kararsız kaldım
Almayı düşünüyordum ve oyunu aldım. Abi oyun off ölüyorum lan hani ölmek sıkıntı değil her oyunda ölüyoruz ama bunda ölünce çok kötü oluyor sorun kan yankısı falan da değil abi ölünce teee ebesinin nikahından başlıyorsun. Alalı 3 gün oldu daha ilk haritayı geçemedim lan ilk haritada şişko yarı bos gibi elemanı kestim bak kesmek sorun değil 2 denemede kesersin ama es kaza ölünce tee en başa dönmek çok kötü koyuyor. O şişko yarı bossu kestim diğer moblarıda kestim yana yana bonfire ( yanlış yazmış olabilirim) arıyorum oyunu kaydedeyim diye ve bulamadım 3 tane kurt geldi öldüm tee en başa tekrar yemin ediyorum 3 gündür bu haritayı geçmeye çalışıyorum. Şimdi oyunun zorluğu bu diyorlar bu zorluk değil puştluk abi oyun bu mantıkla zor yapılmaz ki ne bileyim. Oyun güzel mi daha ilk haritayı geçemedim ki anlayım. Bu oyunu sabırsız olanlar oynamasın abi ben bir kaç gün daha denerim olmuyor daha da açmam.

Tanım: zor olamayan puşt olan oyun.

ilk haritayı geçme Editi: az önce ilk bossu kestim abi inanılmaz bir zevk aldım çok güzeldi ya hiç bir oyunun boss savaşında bu kadar zevk almamıştım. Boss biraz iriceydi kamera falan sapıttı bu yüzden ama güzeldi be.
sabır gerektiren oyun.
söylenilenlere ve izlediğim videolara göre bayağı zor bir oyun. yakın zamanda alacağım. genel olarak sabırsız ve sinirli oyuncuyum.
pek bitirebileceğimi zannetmiyorum ama stres topuma güveniyorum hehe.

edit: arkadaşlar oyunu oynayıp satmam 3 günü buldu. ömrümde böyle zor bir oyun görmedim. hiç kendimi kasamam. kusura bakmayın ama s*kerim böyle oyunu.
atmosferi, müzikleri, zorluğu, ketumluğu ile orjinal bir oyun.
oynarken souls serisine kıyasla daha fazla eğlendiğim aşmış ps4 oyunu. şöyle ki; bloodborne hıza dayalı bir oyun. çok seri hareket etmeniz, çok hızlı bir şekilde düşmanı dodgelamanız lazım. souls serisindeki yerlerde yuvarlanma olayının yerine dash(kayarak uzaklaşmak) olması oyuncunun işini çok kolaylaştırıyor. dark souls oyunlarında karakterlerimin ne yaparsam yapayım hep hantal kaldığını düşünmüşümdür. bloodborne'da eşya taşıma sınırı olmadığı için ve karakter sabit bir hızda olduğu için yağ gibi akıyorsunuz. kalkan yerine silah olması da agresif oynamayı zorunlu kılıyor.

bu oyunu oynadıktan sonra dark souls 2'nin pc versiyonunu yeniden oynadım ve 5 dakika dayanamadım. her şey ağır çekim gibi gelmeye başladı. silahımın yere inişini bile hesaplamam gerekti. acı çektim resmen. işin daha da acı yanı, başka oyun da oynayamaz oldum. aklım fikrim bu oyunda. dışarıda arkadaşlarla otururken bile "eve gitsem de şu ormanı bir farmlasam" diye aklımdan geçiyor. siz siz olun bulaşmayın bu oyuna arkadaşlar.