bugün

burger king'in içine pirinç patlağı, çikolata parçacıkları ve bonibon taneleri koyarak hazırlanan dondurmalı karışım ürünü.
isminin söyLenişinden çekindiğim için istemekte zorLandığım burger king'in dondurması...allah muhafaza "bikul ve bokol" gibi şeyLer çıkabiLir ağızdan...
kurabiye parçacıklı olanı ile aşmış burger king lezzeti.

okunuşu ise muamma. bizzat, ayrı ayrı burger king çalışanlarına sordum ama "bekol" "bikuul" gibi birçok türevini duydum.
mc donald's ın mc flurry sinin taklidi olan dondurma. doğru mu yazdım ben onu? *
2 drajeli bikul dedigimde "hee bikol mu?" diyip beni bozan o kızdan sonra sadece "drajeli dondurma" diye adlandırdıgım dondurma çeşidi.
bögürtlenlisi harika fiyatıda hala iyi 2 ytl (gerçi kaç lira olacakki?) çukulotalıyı tahtından eder
sevenleri için hayat felsefesi olabilen burger çıkışlı dondurma.en iyi tarafı da yanında verilen kaşıklar.eve götür yıka kullan.****
yakın arkadaşla birlikte gidilen burger king'de enteresan birşekilde istenen güzel dondurmadır.

lonelydavars: bize hatasız bkool * verebilir misiniz ?

kasiyer: zönk ?!

ps: iğrencim evet.
bol drajeli, iyice karıştırılmış olanlarının kimi insanların hayat amacı olduğu dondurma...
mcflurry'yi tahtından eden dondurma.

üstelik fiyatı daha ucuz.
her burger king'e gidildiğinde yemeğin üzerine yenmesi farz olan aktivite.
bir burger king harikası. böğürtlenlisi çok güzel olan dondurma.
Böğürtlenlisinden başkasını yemediğim dondurma.
'bkool alabilir miyim?' e alternatif cevap:

+ bi cool olabilir miyim?

(bkz: bu espriyle olamam)
bkool , bkool , bkool .

- türbe yeşili yemen verdim .
burger king krem dondurması.

sinemada film izlerken yemesi acayip zevk veren böğürtlen sosuyla muhteşem olan, bunu yazarken kendime eziyet ettiğim tatlıdır.
güzel bir burger king dondurması. kivi,meyve parçacıklı, drajeli, böğürtlenli yemiş biri olaraktan en güzeli böğürtlen lıdır. yaz kış fark etmez yani bunu yemek için.
Drajelisinin müptelası olduğum dondurma. Böğürtlen güzel demişler de para verip pişman olmak da var.
çikolata parçacıklısı güzel. bi'de yeni kitkat çıkmış onu daha denemedim.
bogurtlenli olan efsanedir digerlerini sevemedim hic.
görsel
görsel