bugün

bjk store'a "mercimek çorbası var mı?" şeklinde bir soruyu sormak kadar garip bir istek.
söz konusu kişi gidemeyecektir büyük ihtimalle forma almaya. hayatında hiç maç izlememiş, futboldan anlamayan arkadaşını gönderecektir. veee formayı arkadaşından teslim aldığında şu oyuncuların yanına asacaktır eminim ki:

ali günçar
alpay özalan
erkan avseren
tayfur havutçu
recep çetin
çağdaş atan

(bkz: kazma koleksiyonu)
satıcının garip bakışlarına maruz kalmaya neden olacak hadisedir. adam bizi ikna etmeye çalışır belki de;
-kartalım boşver gel ben sana ricardinho forması vereyim
- iyi günler baki mercimek forması bakmıştım ama?
* efendim?
- baki mercimek diyorum.
* abi o kim ya? ha pardon baki mercimek'in forması yok?
- vay be görüyon mu bizim teyzeoğlunu yok satıyor.
* abi yanlış anladın, satmadığı için bizim terzi ismail'e yolladım, o yazıları formaya zarar vermeden söküp, ricardinho yazacak.
- nasıl yani?
* abi vallahi 6 aydır ilk defa sen sordun.
- neyse o zaman şu yandaki çorbacıdan çorba içeyim. en azından bizim teyzeoğlunu öyle yadederiz.
fenerıum dan ali bilgin forması almaya benzer.
ibrahim üzülmez forması almak gibi bişeydir.
marjinal bir gencin yapacağı iştir. herkes holosko, bobo, nihat takılırken marjinal gencimiz, ben herkesin yaptığını yapmam der ve formayı kapar.
tabi birkaç yıl önce.
şu sıralar diyarbakırspor forması alması gerek bu kişinin.
hazırda bulunmadığı için yaklaşık bir 10 dakikalık baskı bekleme süresine maruz kalacak, bu süre zarfında eski adıyla bjk store şimdiki adıyla kartal yuvası içinde gezinip muhtemelen birşeyler daha alacaksınız.

daha sonra yeni baskı yapılmış daha harfleri sıcak formanızı alıp, evinizin yolunu tutacaksınız. ama baki'nin arkasından yeller estiği için gel anlaşalım da ferrari alın siz.