bugün

bu tip bir fotoşop yapma gereksinimi nasıl bir şizofrende ne sebeple uyanır bilemedim.

resme düzgün bakın. bildiğin şop.
Kız açık ve net biçimde ibnelik yapmış evey ama iyi düşünmüş helal olsun valla.
yeni nesil kapalıların değişik bir özgüven halidir.
http://www.facebook.com/t...miz/posts/507677509277566

Timurtaş UÇAR Hoca Efendi adlı face grubunda paylaşılmış durumdur. lanet olsun.
Orospu deyişidir.
Birilerinin götünü yalamayı zevk edinmiştir.
bizim için asıl mal kaybı, sen ölünce olacak şeklinde karşılık verilesi cümle.

ayrıca bir yürü git. daha da davos'a gelme.
90 yaşında nur yüzlü, allah korkusu olan bir adamın 4. karısı olarak cennet kapılarını aralamasını dilerim bu sözü söyleyenin. Sahi kadınlar mirastan yüzde kaç pay alıyordu?
çok afedersiniz ama ancak şerefsiz birinin sarfedebileceği türden sözdür.

sen kimsin ki atamız hakkında böyle konuşma cürretini kendinde buluyorsun!! beyinsiz karı..
prezervatif kullanımına dikkat çeken bir reklam. aldırmamak lazım.
(bkz: Keşke arkandan gelen sperme yol verseydin)
türkçesi, 'ben orospu çocuğuyum.'dur.
Devrim kelemesi bile içine oturan mahlukların garip bir sıçıntısıdır bu laf.
akıllara "rüzgar eken fırtına biçer" cümlesini getiren cümledir.
bu sözü eden zavallı sırf durum güncellemesi artı oy alsın diyerek ettiği bu cümlenin içeriğini kavrayacak zekadan yoksundur, buna eminim. hakaret etmeyi espri yapmak zanneden bu zavallının sosyal dünyası ve kültürel birikiminin baktığı ekranın genişliği kadar olduğundan da şüphem yok.
ancak bu zavallıyı eleştirirken onun yaptığı hatayı yapanların çokluğu beni endişelendiriyor.
neyi eleştiriyoruz ya da neye hakaret ediyoruz?
kızın cümlesini mi, kızın türbanını mı, kızın ideolojisini mi, kızın kemalist ya da atatürkçü olmayışını mı, kızın bir zamanlar ezilen tarafta olup şimdi ezen tarafta olanlara yakınlığını mı, kızın ikiyüzlülüğünü mü, kızın tarih ve kültür bilgisinden yoksunluğunu mu, başına türban takınca bazı sorumluluklarının olduğunu bilmemesini mi? neyi eleştiriyoruz?
ötekileştirmemek ve o zavallının seviyesine inmemek bazı erdemlerin hala var olduğunu gösterir.
beyni o başörtünün altında kaynamış, buharlaşmış, yok olmuş bir insan müsvettesine prim vermekten başka bir işe yaramayan başlık. kınamak içinde olsa böyle bir başlığı açmış olmanızı esefle kınıyorum.
müsadenizle yine doğuş'u devreye sokuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=PuvP3_ZcWCU
kız kişisi 1938'de kendini kaybetmiş, hükümsüzdür.

edit: imla.
muhtemelen dalga geçtiği kişi olmasa, büyük ihtimal hristiyan yada yahudi bir kız olacaktı adıda büşra değilde barbara vs. olurdu. insan nankördür ne yaparsan yap nankördür. hem kafanızı kapatıp hemde kaşar gibi takılabiliyorsunuz birde saygısızlık yapıyor ihanet ediyorsunuz. sizinki islam'in hangi mezhebi acaba?
biz derken kimden bahsettiğini bilmediğim insan türü. seninle biz olacağıma hayvan olurum daha iyi götveren.

bu yukarıda yazdıklarımı o kıza mı yazdım emin değilim. çünkü gerçekten çok basitçe hazırlanmış bir montaj. paint'le yapıştırmışlar o derece.

ha bu kafada olan orospu çocukları yok mu? Var tabi. Küfürüm onlar için.

diğer bir tarafsa bu kadar basitçe hazırlanıp böyle sunulduğuna göre belli bir amaç için yapılmış ki o da kutuplaşmayı arttırmak. daha ne kadar artacaksa amına koyum. bir bitmediniz gitti.
"Biz de ilk mal varlığımızı sen dogdugunda kazanmısız. Tıpe bak." Cevabını hakeden ınsandır.
tüm dünyaya mal olmuş ulu bir önderden bahsederken yanlış cümle kurarak saçmalamış bir yaratığın atarlı facebook durumu.
veya ben böyle anlamak istedim çünkü tahammül edilesi bir itham değildir bu.
zaman makinesi icat olur olmaz annesinin onu yutmasını sağlayacağım kişi beyanı.
bu yüzden kondom kullanın... kullanmayınca böyle oluyor.

bunu söyleyen kişiye not:

türbanın ve görüşün gösteriyor ki; gerici ve yanlış bilgilendirilmiş, sana yapılan iyiliği asla anlayamayacaksın.

belki de tanımadığın yada sevmediğin biriyle evlendirilceksin, onun 4 karısından biri olasın.

belki üniversite okumaz ve çalışmazsın (kız kısmının ne işi olur! )

evlendiğin adamın kölesi olarak kalacaksın, ekonomik bağımsızlığın olmadığı için sesini çıkaramayacaksın..

sesini çıkarsan ailen ve yakınların susturacak.. nefret etsen de katlanacaksın..

başka birini sevsen taşlanacaksın yada namus kurşunu.. ilk taşı günahsız olan atsın.

umarım bir gün anlarsın; arkasından konuştuğun adamın insanlar için, özellikle kadınlar için ne büyük işler başardığını.
lan ben ne desem haksız olurum mk. bu adam bildin atatürk'e laf atmış bu adama or*spu çocuğu değilmidir? herkes fikirlerini rahatca ifade etsin ama bu ülke de iki şeye laf atılmaz. birincisi atatürk ikincisi ise islamiyettir. sen bunlara karşı gelirsen eğer türk halkını karşına alırsın.
(bkz: biz atatürk gençliğiyiz)
format gereği ağır konuşmayacağım ama şu an ne kadar küfür ettiğimi duysa ne yapacağını merak ettiğim yavşak bir insanın sözüdür. Ne hakla hangi düşünceyle böyle bir söz söyledi merak ettim. Ya amına koduğum eğer bu yazıyı okuyorsan senin ben bir daha amına koyayım. Böyle terbiyesizlerin müslümanım diye gezinmesi başlı başına bir sorun. Adamı dinden soğutur bu şakirtler. Peşin not: küfürler için özür dilerim. insanların hassas noktalarına dokununca böyle oluyor.
beni niye 7 düvel, düdüklemedi diye üzülen orospu beyanatı.
sol omuzda dolaşan görünmezlik şifresi yazmış meleğin mesai yapmasına yol açmış, ölü arkasından konuşma eylemi.

ayrıca;
(bkz: türbanlı)