bugün

giden gider kalan sağlar bizimdir...
Işte o benimdir bitti diyen gider net.
Sonuç odaklı erkektir. Kangren olmuş bir ilişkiyi kesip atar. Sürüncemede kalmasından hoşlanmaz. Ama Her babayiğidin yapabileceği bir iş değildir.
Düz ve net adamdır. Karakterli ve kendisine saygısı olan adamdır. Amsalak kesinlikle değildir. Ve yalvarmanin işe yaramayacaginida bilir.
son hatunda, istemeyerek te olsam yaptığım şeydir.

(bkz: as you wish)

akabinde yazmaya çalıştı ama nafile..yeter amk bizde insanız.

artık sorgulamayı bıraktım.

ebenin... yolun var.
Taşaklarına beton yetmez.

Kalmadı böyle adamlar.
alacağını almış ve sizden çoktan sıkılmış erkektir. bir kaç kez seviştikten sonra ben oluyorum ayrıca.
Başka ne diyeceğiz ki belki en fazla ciao ekleriz sonuna.
Biri kapıyı açmış, Birinin gözü de zaten kapıdaymış.
(bkz: restine rest ulan)
Hüngür hüngür ağlasa mıydı, salak sulak hareketler yapıp egonuza serotonin mi bassaydı ya da döşünden bir yastık kıl çıkan kekolar gibi ben bitti demeden bitmez, falan mı deseydi elini masaya vurup?
Ben cevap bile vermiyorum. Bittiyse bitmiştir. bir şey söylemenin anlamı yok.
Sen bilirsin diyebilmeli ya değilse bir süre sonra maymun olmaya başlar.
Yeterince olgun ve yaşanmışlığı olan erkektir.
Dünya ipinde değildir net olan erkektir.
Adamın allahıdır. Gitmek isteyene engel olmak ancak acizlerin işidir. 250 gramın köpeği olanlar anlamaz.
Pardon da yas mı tutcaktık? istenmiyosak gidicez aga.
Valla gidene kal demem asla felsefesini uygulamaktan çekinmem. Zorla sevgi olmaz. His sevmese bile siz ısrar ederseniz sahte bir birliktelik olur Hiç uğraşılmaz. Ortada çocuk olunca sıkıntı oluyor genelde.
genelde sonrasında pişman olan erkektir.
Okiby demesi gerekiyor bitti diyen ile yol yürümem ben ya ne olacadı.
Yapılması gereken hareket budur.

Yola inanmışlarla çıkılır ikna edilmişlerle değil.

Yavşak yavşak şans istemeyin sakın.
Muhtemelen çıktığı kızın çelişkili hatta bazen anlam veremediği söz ve hareketlerinden yorulmuştur garibim.
kız bitti dediyse gerçekten bitmiştir.
(bkz: aferin)
O kız geri döner. Yazın bir kenara. ısrar erkeği muhtaç gösterir. Cool olursan kız senin peşinden gelir.