bugün

schweppes'in bir gazozu, vodkayla müthiş lezzetli bir içecek haline geliyor.
yeni bir sözlük temasıdır. kullanın, kullandırın. limon aromalı gazlı sözlüğünüz olsun. en iyi firefox'ta ve 1024 x 768 çözünürlükte işlemektedir.
70 lik istanblue artı bahsi geçen içecek sizi ihya edecektir.
sıcak yaz günlerinde içimizi ferahlatan tema olmuştur.
vodka ile muhtesem bir ikili olusturan icecektir.
Günün kavurucu bir sıcağında güneş beynime geçmiş bi' durumdayken bir satış noktasına hayvanlar gibi dalıp bumbuz bir schweppes bitter lemon aldım. Ve güneşin altına çıkıp; "lan güneş artık ışınların etki etmez lan!" dercesine schweppes bitter lemon'u açtım ve anında bitirdim. Ve öyle rahatladım ki yani o reklamdaki slogan gibi; "scccccchweppes! Ferahlatır!" * * * * *
olaganüstü, süpersonik içecek.
vodka ile karıştırmak gibi bir amacınız yoksa son derece saçma içecek.
uludağ limonata'nın bile pabucunu dama atan içecek. rengi müthiştir.
vodka ile harika gin ile de uyumlu olan bir içecektir.
vodkasız da harika olan bir içecek. her türlü ruh haline uygun bir içecek.
schweppes ın en güzel içeceği.
iftar için aldığım, içmek için can attığım ve ilk defa deneyeceğim içecek. inşallah bağımlı olacağım kadar güzeldir. *

Edit: Çok güzel. Ama tek bir sorun var. Sanki içinde toz var gibi geliyor. Ama aslında yok. Her neyse. Soğuk içiniz.
tonik ille karışımı über olan içecek. alkolsüz alkol.
Yazın sıcağı veya aşırı yemekten sıkıntı yaşayan bünyeye ilaç gibi gelen abı hayat gibi içecek. Rengi zaten efsanedir ki ilginçtir gazlı içeceklerde pek olmayan hoş da bir kokusu vardır. Alışkanlık yapıyor içmeden duramıyoruz efenim.
gin ile harika giden içecek. teşekkürler schweppes
Israrla gin içmeye devam eden benim gibi tiryakiler için değeri bilinen bir içecek.