bugün

bisküviye büsküvüt diyen sinir bozucu kişilerdir kendileri.

tarafımdan itinayla sinir olunur.
güzel türkiyemin güzelim insanı.*
püzküğüt diyenleride mevcuttur.
bir de pisküvit diyenlerde vardır ki tadından yenmez.
(#9248703) Poğaçayı kaldırın, bisküviyi koyun, hehe. *
bisqui diyen var, bizzat duydum.

(bkz: maldanadam)
(bkz: mal)
(bkz: pisiklet)
halt etmiştir.

neyin peşindesin sözlük! gece gece yenilen bu meretler direk kilo oluyor haberin var mı?? eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin şimdi*.
çikolatayı, yetenek sizsiniz'de çu-ku-la-ta diye heceleyen hülya avşar tipinden daha vahim değildir.
üstüne ağlanacak haline de gülmüştür çukulata işte ya diyipte.
alpay erdem olsa nerede bisküvi'ye büsküvüt diyen bir insan var, kimse kusura bakmasın ama, orada çok ama çok güzel bir insan var. onun çenesi yuvarlak biraz, kaşları bitişik diyeceği benim de katılacağım, kendi halinde şeker gibi bir insandır.
(bkz: püsküvüt)

çocukluğumdan beri böyle derim ve hiç de gocunmam...
(bkz: mahmut demesin de ne derse desin)
(bkz: göte güt diyen tip)

yanlış yapandır.
öğle ye öyle eğlence ye eylence şarj a şarz diyebilen bünyeden beklenmesi normal durum. bu yine iyi daha püsküvüt diyen var.
adı geçen tipler için tıklayınız:
bisküviyle tanışması orta yaşları bulan okul yüzü görmemiş, ya da az görmüş yurdum insanları; babaanneler, anneanneler, halalar, dedeler, analar, babalar.
yazma bilenlerine sorsan petit beurre'ü de petibör diye yazarlar hatta. ingilizce bilmedikleri gibi fransızca'yı da bilmezler. *
bisküvi, dilimize geçmiş yabancı kelimelerden olduğu, küçük ünlü uyumuna da uymadığı için telaffuzunda yanlışlıkların olması çok doğaldır efendiler. tam tebessümlük tiplerdir ve hepimizin çevresinde vardır.