bugün

kafayı sıfıra vurdursam kafamda 3 adet kırık izi var hepside bisikletin suçu.
düşüp bacağı kanaya kanaya tekrar bisiklete binmiş nesildir.
bisiklet sürmeyi, yokuş aşağı son sürat giderek, yuvarlanarak öğrenmiştir. yüzmeyi, 4 m. derinlikte boğulmakla yüzmek arası debelenmekle öğrenmiştir. ya da ben çok salağım bilemedim. bokunu çıkararak öğreniyorum.
dizlerini her gün kanatmış olan nesildir.
dengesiz nesillerdir.

efsanelik bi tarafları yoktur.

koduğumun dengesizleri. *
bisiklet icaat edildiğinden beri var olan nesil. öğrenmek isteyen herkes ilkin bir düşer.
yok o değil de sokağın dönemecin de hızını alamayıp da teyzelere çarpmiyim diye çöp kutusuna girerek bunu süslendirmiş insanımdır.
yokuş aşağı son hızla giderken ön freni sıkmam sonucu 3 takla atıp ön dişleri ve kolu kırmamla sonuçlanmış aktivitedir.
vites dişlileri dirseğime girmişti la düştükten sonra. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi. Şimdiki çocukların playstation/bilgisayar vs. başından kalkmadığını düşünürsek böyle sıkıntılar yaşamayacakları aşikar.
dizinde ve kafasında dikiş izleri vardır. bisikletin ön frenine basma konusunda ısrarcı olmaları olası.
bütün yazı dizlerinde kabuk bağlamış yaralarla ve o kabukları soymakla geçiren, aynı zamanda su çiçeği yaralarını soymada dünya markası olmuş kuşaktır.
küçüktüm yokuş aşağı giderken hızımı alamadım arkadan araba geliyo diye yolun sağına yanaştım bu sefer de öndeki arabaya çarpmayım diye kendimi bisikletten attım.
hayatın tadına varan son nesildir. henüz trolller işgal etmemiştir dünyayı, recep diyince akla mahalledeki bakkalın oğlu gelir.
dizlerinden yara eksik olmayan, şortları paramparça olan nesildir.
dizlerimde hala izlerini taşıdığım hede. güzel özlenen günlerdi.
o bisikleti ellerimi bırakıp süreceğim diye az mı düştüm? hey gidi çocukluk.
bisiklet eşittir kaza demekti benim için.
dikenlerin ustune yuvarlanip bir hafta vucudumdaki dikenleri temizlemek icin ugrasmisligim vardir. ben de bu nesile dahilim.
dizlerinde bu yüzden yara izleri olan efsanelerdir.
öğrenmek için mecbursun.
x yapmış efsane nesil maratonu başlıyor.
gün geçmiyorki benzer başlıklar açılmasın.
takım taklavat ne varsa alıp götürmüştür.
bisiklet sürmeye 4 tekerlekle başlayan, sonra 3 e düşen, sonrada dengesini kaybedip yerlere düşen nesildir.
dizlerinde yaraları hala mevcuttur. bisiklet altında sürünmüşlerdir.
küçük, pembe beyaz lastikli bisikletleri görmüş nesildaştır.