bugün

aseksuellerin yaninda havada meltemdir.
''Gel, gel, ne olursan ol yine gel'' felsefesini benimsemiş olan erkektir.

kadın erkek cinsiyetçiliğine karşı çıkarak her iki cinsiyeti de sevgiyle kucaklar. helal olsun.
Travestinin parasız hali.
Kızlarda tamam da erkeklerde cık,kötü...
hakkında biseksüel kız kadar entry girilmemiş, belli ki sayısı çok az olan erkeklerdir. biseksüel erkekler genelde ya gay erkekler ile ya da biseksüel kızlarla çıkar. çünkü biseksüel kızlar normalde lezbiyen ağırlıklı bir eğilime sahip olup düşük bir ihtimalle feminen erkeklerle de çıkarlar. buradaki tek istisna heteroseksüel biri olarak hem sert hem de feminen olabilen benim sanırım. dışarıda elbette vardır ama dediğim gibi burada benim gibi birinin olduğunu sanmıyorum. çünkü mükemmel ve kusursuz olacak derecede bir hatalı üretimim.
Geleni bekletmem, siker geçerim diyen erkektir.
iğrenç cuckold fantezileri yoksa, histriyonik değilse, manipülatif bir ruh hastası değilse, duygusal şiddet uygulamıyorsa, aynı anda cinsiyetçi zihniyete sahip değilse, cinsel kompulsif davranışlar sergilemiyorsa, uyuşturucu bağımlısı olup azıcık olan beynini de kaybetmiyorsa hayatınızı sikip atmayabilir.

edit: ne o sen de mi öylesin? *

edit2: saydığım özelliklere sahip kişiler varmış sanırım, valla bok gibi hayat siken bi deneyimdi üzgünüm. biseksüellikle bi derdim yok ruh hastası biseksüellerle derdim var, istediğiniz kadar - basın *

edit3: dağılın ruh hastaları * eq suz ibneler.

edit4: bok çukuru... kanmayın.
ben biseksüelim demenin farklı yollarını görmemize vesile olan durumdur.

tanım : iki taraftan çalışan tiplerdir.
ayranı ve oturma organının başına aynı anda bir şeyler gelebilen erkektir.
Karısıyla birlikte travestiyle üçlü yaparlar.
Şahsımdır. Büyük oranda kadınlara ancak bir miktar erkeklere ilgim var.
insanı sever...cinsiyeti değil...
wifi alıcı verici.