bugün

Ahh ulan böyle olsaydım ne manita ayıklardım diyen erkektir. Eğer böyle demiyorsa ağır sıkıntı vardır şahsında.
Üşendiği için kayıtsız kalmış da olabilir, o esnada yemek yediği için umursamamış da olabilir, belki de sızıp kalmış kişidir
reklamdaki şahsiyetin kaslarını beğenmiştir , veya dili varmıyor ama ılıktır .
erkeğe değilde bisküvilere büyük bir iştahla bakıyor olabileceği muhtemel olan erkektir.
sırf o kaslı tipler reklamda oynadığı için utancından tadına bile bakamayan homofobik kişiliktir. (bkz: ben)
ali desidero' yu ezbere bilen erkektir.
kendi adıma öyle bir saplantım yoktur. o reklam çıkarsa çıksın, niye onlar çıktı diye değiştireyim ki kanalı. zaten komplekse kapılacak bir şey de yok. boy desen biscolatların çoğu benden kısa, kas desen benim 3 ayda yapabileceğim cinsten, zaten düzenli olarak yüzen biri için gerektiği ölçüde mevcut. tip desen, güldürmeyin allah aşkına bizim pazardaki limoncu şevki bile daha yakışıklı, öyle ahım şahım diğer insanlardan farklı bir tipleri de yok zaten.
Ilık esen meltem rüzgarları.
ılığın tekidir kendileri.
çok büyük yanlış yapıyordur ve kasıtlı yapıyordur.
Bir tanede bizim evde var. neymiş efendim ben biscolata erkeği olacağım deyip duruyor. la oğlum bi siktir git diyorum, yok abi ben biscolata erkeği olacağım diyor. senden soğan erkeği olmaz diyorum, haziran'da görüşürüz diyor. En son biscolata verdim sustu. neyse haziran'a az kaldı, eğlence var.
ipne midir nedir, tövbe estağfurullah .