bugün

gangbanglere gelmekle sonuçlanabilecek şanssız olay.
mahsur kalan vejeteryan pirana ise, biscolata erkeğine geçmiş olsun demektir.

her gün kurulan hayaldir.
Mahsur kalınan iki saatin sonunda 'biscolata erkeği' kalıbının eridiğine şahit olunabilecek umursamadığım durum.
- selam, ben ispanya'dan escuardo, boş zamanlarımda gitar çalmak, denize girmek, kita
* sehktürtme gitarunu, gaçıncı gata çıkıyon söyle de basak.
(bkz: victoria s secret kızlarıyla asansörde kalmak)
bi uyandım yalovadayık.
Bir Türk erkeğinin en son hayal edeceği bir durumdur.
kızların hayali erkeklerin en son hayali.
- alo...
+ alo selin, biscolota erkekleriyle asansörde mahsur kaldım, hepsi de bana yazılıyooo.
- oksijen oranı düşmüş orada belli.
(bkz: asansör fantazisi)
biscolata erkekleri diye deliren ama görse iki çift laf söyleyemeyecek kızların hayali, tamam yavrum sakinleş hayaldi.
biscolata erkeklerinin olduğu adada mahsur kalmak daha güzel olabilir.
her kızın hayatında bir kere başına gelmesi gereken, zevkli bir mahsur kalma hadisesidir.

akıllara bir erkek bir kadın dizisinde ki asansör sahnesini getirir.
genelde asansörde biscolata erkeklerini anasından doğduğuna pişman ederek sonulanacak eylem.
mahsur kalan kişinin cinsel tercihi , cinsiyeti ve şehvetiyle alakalı olacak değişkenlik gösterecek şans veya şansızlıktır.
Hepsine tek tek bakıldığında çıplak gözle görülebilen bir kırıklık sezildiğinden, hep beraber umudu asansör tamircisine bağlama durumu!
kapalı yerlerde kalmayla ilgili sıkıntısı olan bünyeler için 'oksijenimi harcıyorlar allahsızlar' düşüncesinin dışında pek bir fark oluşturmayacak durumdur.
bayanlar açısından, ganyan bayideki erkeklerle asansörde mahsur kalmaktan iyi olan durum.
Bir çok erkeğin istemediği bir durumdur. Asansörde kalınacağı süre uzadıkça sonu açıktır. Katliam!
Onlar gene çikolatayla bisküviyle oynaşır, tehlike yaratmazlardı.
bayıcı muhabbetlere yol açabilir.
bir kezban rüyasıdır.
sikerim onu, bizi mi sikecen puskevit mi satacan deyu deyu agzina agzina vururum. hos durum degil.
yerim çok dar nidalarına sebebiyet verebilir. kolay değil o kadar adaleyle daracık alanda kalmak. (bkz: dar alanda kısa paslaşmalar)
flipper ile denizlere açılmak gibi bişeydir heralde.
güncel Önemli Başlıklar