bugün

Yazarların birlikte eve çıkmak istediği film karakterleridir. Bulaşık yıkayacak , yemek yapacak , markete gidip alışveriş yapacak. Hatta ve hatta (gerekirse) çamaşır bile yıkayacak.
the roommate'teki rebecca. siz hiç ondan daha sağlam arkadaş gördünüz mü? sizin için sizi öldürebilecek bir şizofren.
kesinlikle tyler durden değildir. eve her gün karı atar. gerekirse seni evden postalar. ipe sapa gelmez arkadaşları yüzünden 2 kişi kalınan ev 20 kişilik pislenir. bulaşık desen yıkamaz bu it. sofrayı bile toplamaz sinirlenirse camdan aşağı fırlatıverir tabakları. leş gibi kokar. bunun gibiler bir işedi mi tüm tuvaleti boyar. delik hariç her yeri tutturur piçliğine. sonra da sana temizletir. ev bira şişesinden sigara dumanından geçilmez.

tyler gibi adamların en çok hoşlandığı şeyler başkalarına eşşek şakaları yapmaktır. yaşadığım andan zevk almaya çalışıyorum ayağına yediğin yemeğe bok koymaktan tut da yatağına kesik at kafası koymaya varıncaya kadar akıalmaz ibnelikler yapar. fatura paralarını iddiaya, kumara basar evin suyunu elektriğini keserler.

bi gün geberir bir kaldırım kenarında.
Süper ot filmindeki tüm karakterler.
dizi kabul ediliyorsa;

(bkz: rust cohle)
eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir hayat için barney stinson.
Tony stark. O kadar hatundan bize de düşer herhalde. Ev zaten akıllı. Jarvis bi kuru üstü pilav yolla koçum, yanında soğan da olsun.
(bkz: tyler durden)
Gözlüklü şirin.

Sıkıldıkça tekmele köpeği.
iskender baba.

Adam her işi yapıyor.

Leyla ile mecnun'u özledik be
Cast Away filmindeki wilson.
Avrupa yakası, makbule.
kuzen balki.
( bilen bilir biraz eskidir ama )
Film değil dizi karakteri.
Shameless'ten Lip.
Karı kız eksik olmaz odadan.
(bkz: cehennem melekleri) filmindeki tayfa olabilir. Kalabalık ama etkili bir tayfa. Yakarız bu gezegeni
v for vendetta'daki v karakteri. güzel yumurta yapıyor. ayrıca monte kristo kontu filmini seviyor.
film değil de oyun olsa max payne Çok iyi olur. tam karşılıklı rakı iÇilecek adam.
sherlock holmes.
Sürekli dizi - mordecei ya da rigby olabilir.
leon. net.
Çoğu yazar için lisa ann, kendra lust falandir herhalde.

Benim için tabii ki de harry potter. Okus pokus, adava kedava yapacaz.
Film karakteri değil ama ben rick and mortydeki rick ile eve çıkmak isterdim.
Mr. Bean
Yüzüklerin efendisi-sam
Harry potter
Yeşil yol-john coffey. Olabilir.
her ne kadar dizi karakteri olsa bile spartacus dizisindeki crixus karakteridir. adam hem öküz gibim güçlü her türlü kavgaya girersin korkmadan hem de anahtarı evde unuttum aman çilingir bulayım derdi olmaz. her yere uçan tekme ile kapı baca parçalayıp giriyor cengaver.
Ölümlü dünya, serbest.

(bkz: Feyyaz yiğit)

Beni bul feyyaz.