bugün

doğru dürüst yüzüne bakmayıp, pek onunla ilgilenmezmiş gibi yapıp cool görünmeye çalışıyorum
Kendim oluyorum. Buralardan taktik almıyorum.

Seneler seneler evvel “hmm, eee, anlat” tarzı birisiyle ilişki içerisindeyken otomatik olarak kitleniyordum. itiraf etmem gerekirse sevgiliyle konuşulacak konular gibi bir şey aratmıştım google üzerinde. Bu da böyle bir mallığımdır.
Bizde konu çok. Karşı taraf önemli.
gidip güldürüyorum.
olmadı ruhsuz bir insanım malesef bir gün nasip olur ya .
Küçük küçük hediyeler alıyorum çikolata,oyuncak vs. Güldürmeye çalışırım ilgilenirim.
Eve gidip deli deli dans ediyorum ama yanındayken duvara bakmaca. Evet on beş yaşındayız, alışın burdayız.
O kadar çok kişiden hoşlanıyorum ki artık kalbimin kuruduğunu hissediyorum.
ben seni üzerim olm demiyorum ama üzüyorum. demiş kadar oluyorum. ziyade olsun.
hoşlandığımı söylüyorum.
Elime yüzüme şu çarpınca geçiyor. Oluyor böyle mevsim geçişleri dönemlerinde.
görsel
Genellikle...

Edit:tepeme kan yürüyünce vazgeçerim.
hemen youtubedeki bilgi dolu videolardan faydalanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=Zdg8ySWRyYI
O da benden hoşlanıyor mu diye gözlemlerim eğer hoşlanıyorsa ilk adımı ondan beklerim eğer hoşlanmıyorsa da bir şey yapmam.
Telefonun ekranından tipime bakıp vazgeçiyorum.
vaay sözlük yılan kaynıyormuş dedirten başlık. hiç belli etmem, etsem de ilişki falan neme lazım. *
Ne yapacağım hiç birşey yapmıyorum birşey yapmak mı zorundayız.
Bundan sonra yapacağım şey uzak durmaktır yoksa yine kaybeden biz oluyoruz.
lisan-ı münasiple benimle depişir misin diyorum.
efkarlı şarkı açıyorum ve ey emperor sen daha buna dayanamıyorsun işin sonunda ne yapacaksın diyerek vazgeçiyorum.

keyiflendiğimize göre ciddiyetle yazalım. o anki keyfime göre belki yazarım belki yazmam belli olmaz yani.
Yakınlaşmaya çalışırım. Baktım yanaşmıyo önümüzdeki maçlara bakarım
Hoşlanmaktan vazgeçiyorum. Sevmeye korkar olduk.
Onu agima düsürmeye çalisiyorum genelde düsürürüm.
Aklımı ve mantığımı kaybediyorum. Aklı başında kız gidiyor yerine gözü kör olmuş biri geliyor.
Beynimin duyguları hisseden veya yöneten kısmını söküp atmak suretiyle etkisiz hale getiriyorum kendimi.
Hoşlandığımı belli etmemeye çalışıyorum. Çünkü malım.
güncel Önemli Başlıklar