bugün

aşkı basite indirme çalışmasında canla başla çalışan insanlardır ki hatırlıyorum da önceden aşıklar birbirine aşkım demezdi. ve galiba aşka o zamanlar daha bir saygı duyuluyordu. şimdi bir köpeğe tavuğa kediye dosta düşmana sevgiliye herkese aşkım diyoruz. aşk nerede peki gören varsa sobelesin.

edit:yuh ne ara okudun da eksi verdin.
sopa isteyenlerdir. tabi şimdi bu entry sebebiyle kadına şiddet taraftarı olduğumu söyleyecekler varsa şimdiden çay koymaya davet ediyorum kendilerini.
cidden tikky ve salak kızlardır.sözlükte var mı merak etmekteyim.

edit:evet varmış.
hemcinslerine ilgi duyan ve sevgilisi olan kıza aşkım diyen bir kız olabilir.**
kendilerinden hoşlanan erkelerde hiç umut bırakmayan kızlardır...
(bkz: avrupa yakası kılıklı kzıalar)
itici bi durum.görülmesi duyulması hoş değil,hele kendi kız arkaşını öle görmek abovvv..
bu durum aslında tüm kızlarda olan biseksüel eğilimin dışa vurulmuş halidir. kızlar sarılır, öpüşür, koklaşır, oynaşır falan... aşkımlar, canımlar, cicimler filan... hep sevimli gözükür gözümüze ama herşey o kadar da masum olmayabilir.
akla sadece kenar mahalle kültürü ile büyümüş kızlar gelmemelidir zira iş hayatı içerisinde bile kazık kadar kadınların birbirlerine aşkım dedidğini de duymuşsunuzdur. bu bir tatmin meselesi diye düşünmeden alamıyoruz kendimizi ve gerçekten çok amiyane bir tabir olarak yorumlanabilir, özel tercihleri o yönde olsa bile.
Abazalıktan, sevgilisizlikten gına gelmiş kız tipi, lezbiyn olmalarıda mümkündür.
(bkz: alir misin verir misin)
(bkz: iğrenç)
o kadar basit mi lan aşk?
Ben söyleyene kadar akla karayı seçiyorum. Duygularımdan emin olamadan ağzımdan çıkaramıyorum. Elalem sakız etmiş ağzına.
birlikte masturbasyon yaptıklarını düşündüğüm kız arkadaşlar.
hiç denk gelmedi ömrü hayatımda.
neredeler acep?
belkide kız kılığındaki uzaylılardır.
dili tam çözememişlerdir.
aga demekten daha iyi buldugum kiz tipidir. -.-
en iğrencide bu aşkım sözcüğünün kızların tikkylik derecelerine göre aşkit, aşküt, aşkuşş aşkom gibi keko kelimelere dönüşmesidir.
ask kelimesinin bu kadar kirletildigi bir donemin somut delilidir.
gizli ev buluşmalarında birbirlerini emip yaladıkları rivayet edilir.
(bkz: kızları itici yapan detaylar)
aynı zamanda daha görüşeli bir gün olmamışken, görüştükleri anda beş yüz metre uzaktan "ay buseğğğ tatlıammm" şeklinde haykırarak birbirlerine koşanlardır. tabi birde bunun öpüşme koklaşma faslı var ki oraya hiç girmeyelim.

edit: imla
kendilerine lezbiyen denildiği vakit itiraz ederler. Biz iki erkek birbirimize canım desek ibnelikle suçlar;
-aaa bak canım dedi kesin gay bu kehkeh keh gülerler.
Uyuz şey.
yapmacıklardır.
sakillikten nasibini almış kızlardır.
-aşkım şu poşeti tutar mısın?
-aha lan aha bu kız yanındakine "aşkım" dedi kesin sevişiyor bunlar.
(bkz: bi siktir git çay koy)
azalarak bitsinler.