bugün

on birinci nesil yeni bir yazar.
kız yazar.
Kimsenin silkinde değil ama bu da bir yazar. Bir hoşgeldiniz bile çok görülmüş yeni bir yazar.
hoşgeldini cok görmeyen yazarın hoşgeldiniz dediği yazar.
Bira asansor sarhosluGu diye okudum yapmayin oglum boyle seyler.
Aslında tamda amac bira asansor ve sarhoslugunu vurgulamaktı. Ne mutlu ki Farkedilmiş. Adama farketmis zeka iste ornek alin.
Bana bak bu asansor türk şaekısını hatırlatan yazara da teşekkürler.
cok sevdigim yerlerden bi tanesini kapan yazar .
00 04 da kendini hatırlatan yazar.
Asansörcü yazar.
00 yazari.
tehlikeli bir yazar olması muhtemel. zira çok can aldı o boşluklar.
Biri beni sayısız düşünüyor.
00 da entry girmeyi unutmus yazar.
Çok ilginç.

Bir kişiye nötr olmak. O kişiye nasıl yansıyor.

Mesela yolda hicbirsey yapmadiginiz bir kimse agresifce size çikisabiliyor. Bunun nedeni az evvel yasadigi bir olay belki de.

Ya da sizin nötr davrandiginiz bir kisi olayi tersleme algilayip size apayri bir sey söyleyecekken biranda tersleyebiliyor.

Sizin nötr davrandıgınız bir kisi alınmazsa ve nötr oldugunuzun farkındaligina ulasmissa, size neseli bir haber ya da kötu bir haber verecekse aynen aktarir.

Siz eğer nötr degildiyseniz o an. Neseli olaya neselenecek, kötü olaya 2 kat üzülecektiniz ya da tam tersi olacak.

Ama nötrken herşeye eşit uzaklıktasınız.

Negatif düşünürseniz negatif olur. Ama bir şeyin olumsuz yönlerini de düşünürseniz daha iyi olabilir.

Pozitif düşünürseniz yine negatifi çekerseniz. Eksi-artı olayı.

Ama "ne olacağını bilemeyiz" deyip akışına birakırsaniz. Kötüden de zevk alabilirsiniz.

Kindarsanız. O anı tedirgin geçirebilir ya da daha beter şeylere neden olabilirsiniz.
Kindar değilseniz. Karsinizdaki ne yapsa umursamazsiniz. O kisi belki siz umursayana kadar devam eder. Alingansaniz daha cok uzulebilirsiniz. Belki devam etmez. Belki size kinini dokmustur devam etmez. Ama siz de karsi ataga gecerseniz belki bu sefer hic durmaz. Belki hep alttan aldiniz vazgecmedi, tam vazgececekken siz yuklendiniz ve sönmez bir alev elde ettiniz. Ama bu anı kestiremezsiniz. Hayat çok kısa. Demekki sizde böyle olmalisiniz. Ikiniz.

En güzeli nötr davranmak. O kisiyle karsilastiginiz da size nasıl davranırsa o kisiye kendi gibi davranmak ya da iğneli umursamak yapmalı. Bir hic gibi.
---

06 yazarı.
00 yazarı. Erken oldu.
00 yazarı.
00 02 yazarı. 00 da evdekiler yuzunden goremedi.
Sah mat.
Yardım sart. Hobi.

Soğuk ayaktan alınıyor. Boyundan da tabi.

Enerji uyuşması önemli. Değişiklik şart.
Anne kafamda büt var.

Hayatta sol pencereden bakarken sagdan kacirilanlar da var
00.04 yazarı.
yorumlanmaya gelemeyen yazar. en ufak bir eleştiriyi kaldıramaz, haberiniz olsundur.
10 yıllık ömürde güzel bana.
ÇOCUĞUM OLMAYACAKSA.