bugün

bursaya yakışan bir mekan. çaldığı müziklerde cabası.
güzide ilimiz bursa'ya ilaç gibi gelmiş mekândır. gerek ortamı gerek çalışanları ile göz doldurmaktadır.

bayram boyunca içki sadece tek çeşit bira ile sınır olsa da hemen pazartesi çeşit çeşit bira ile tam kapasite çalışacaktır. gidin, gittirin.

çok pahalı olmasa da, birazcık zengin gidilse fena olmaz.
samsun'a bir benzerini açmayı planladığım mekan. bir kere nasıl ortam o oyle şarkılar falan... getirdikleri patlamış mısırları karabibere boğup mahfettim o ayrı ama süper yer.
mekan sahibi karizmatik abimizin, kızına takıldığım mekan. bir de, orta kattaki tuvalette, dal daşşah zıçıyorkene afedersiniz, lıkır lıkır biraları yuvarlamış leylalar, laipn gibi dalabiliyorlar alafranga tuvalete. acilen bir kilit lazım. öyle ya da böyle, çok iyi olmuştur açılması.
sahibinin misafirperverliği ve sıcak ortamı ile arap şükrü' ye bambaşka bir renk katmış güzel mekan.
ekşi ve uludag sözlük insanlarını bir arada ağırlamış, güzel müzik de çalan mık sonrası 1 dozaj alınması tavsiye olunan sıcak mekan.
Bursa'da ki favori mekanımdır.
Özellikle yüksek masayı rezerve edebildiyseniz gecenin dibini görebilirsiniz.
indirimlerin yapıldığı özel günleri takip etmeniz, promile doymanız bakımından faydalı olacaktır.
Kasadaki sevimli bayana ayrıca saygı duyuyoruz, 1amania seni seviyoruz!
gerçek adı 1amania dır.
bursada pek görülmeyen iyi mekanlardan bir tanesi.
kandil dolayısıyla kapanmasını anlayamadığım mekan.hadi onu geçtim ramazanda bir hafta kapalıymış.hadi onu da geçtim ramazan bir hafta mı ki bir hafta kapatıp sonraki günler açıyorsunuz. garipsedik doğrusu. yine de kendimizi gitmekten alıkoyamayacağımız mekan.
lemana rakip olamayacak bir mekan.
18 temmuz 2009 cumartesi günü kapısının önündeki kara tahtaya ' son sigara bu akşam' yazılmış ve bizi gülmekten yarmış olan mekan. iyidir, güzeldir.
dumansız hava sahası ile içiresi bomboş iken bahçede tıklım tıklım insanların olduğu , bir çoğunun içerde sıra beklediği , aynı zamanda alt katta 5YTL olan 70 lik biranın üst katta 6YTL olması ile şaşırtan mekan. Kasada duran afgan abinin kızı Sevde de gençtir , hoştur , güzeldir. Severek izliyoruz..
bursada çoluk çocuk çombalak bir bira içip kalkacak, gece yarısından evvel evde olacaklar leman a gider, eğlenmeyi bilenler ve bursa da alternatif ortamların vazgeçilmez yüzleri biramania ya gider; çıkışta da highout a gider.
sadece üstü açık mekan arayanlar için söylemiyorum, üst katı kapalı olan mekan. sadece üst katının üstü kapalı değil, üst kata giriş yasak.

(bkz: ne bu la)
(bkz: bu ne la)
(bkz: ne la bu)*
(bkz: herkes 1 lira verse)
mık sonrası uğranan hoş mekan.
leman'dan iyi mekan.
kesinlikle leman' dan sıcak bir mekan.
ilk defa gitmeme ragmen, keyif aldıgım haz duydugum mekan.
kışın bahçesinde donduğunuz bir halta benzemeyen mekandır. yavşak bir işletmecisi, seksi bir kızı vardır.
bir ara inci sözlük zirvesi vardı burada, bizde gelmişiz okuldan eve biramania'ya gidelim dedik iki erkek içeriz.

ama ne görelim ?
bizi içeri almadılar
neden diyoruz
kız lazımmış
lan yarak kız arkadaşım olduğuyla ilgili fotoğraf gösterip girebilir miyim içeri peki ?
peki neden almıyorsunuz sürekli geldiğimiz mekan dedim
adamlar inci sözlük zirvesi var dedi
inci sözlük ?
ve damsız almıyorlar
komik işletmeler bunlar.