bugün

yeryüzü sofraları etkinliğinde karşılaştığımız görüntüdür. "Bizde müslümanız" süsü vermeye çalışan gurubun biraları elinden düşürmemesi, heleki iftarı bira ile açmaları sadece güldürmüştür.

görsel
şerefine ihsan nidalarıyla iftar açan müslümandır.iftardan sonra kafalar iyice bulunup ihsan önderliğinde teravihe de gidip gecenin rahmetinden bolca nasibini alcaktır.
"sigarayı içime çekmiyorum, o yüzden orucum bozulmuyor" diye düşünür.
çakmadır harbiden.

o değilde yeşil poşeti tutan abla ne la öyle?
dini belli olmayan ama saygısız olduğu net olan kişidir.
bir Kılıçdaroğlu sözüyle; allah'tan utanmadın, Atatürk'ten de mi korkmuyorsun?
iftar sofrasına her oturanın müslüman olduğunu, olması gerektiğini öğrenmemizi sağlamıştır.
(bkz: ulusalcı)
(bkz: iftar sofrasında bira içmek) şu başlığa da aynısını yazdım çünkü aynı beyinsizlik burda da var.

fotoğrafta herhangi bir tarih olmadığı için bundan 10 gün önce 100 gün hatta 1 sene önce çekilmiş bir fotoğraf olabilir. böyle boş beleş yok efendim ramazanda bira içiyorlar falan diye salak habercilik yapılmaz. beyin lazım beyin.

yeni başlayanlar için;

(bkz: 5n1k)

hadi şimdi oruç tutmayan ağzınızla bi siktirin gidin.
siz onun oruç tuttuğunu mu sanıyosunuz, iftara gelmeden önce hayvan gibi yemiş ezanla birlikte üstüne de birasını içmiştir.
http://www.internethaber....bira-skandali-559151h.htm
şu "antikapitalist müslüman" denilen marjinal komünist örgütün lideri olacak çakma ilahiyatçının, karl marx'a benzeyen saç ve sakal birbirine karışmış nursuz suratına bakarak ne kadar müslüman biri olduğunu anlayabildiğimiz için, yaptırdıkları sözde iftar ortamına katılan dinsiz imansızların profilini de normal karşılayabiliriz.
o "iftar eylemi" zaten bir dini ritüel değil, gezi çadırlarında çiftleşerek hükümete isyan çıkartan terörist grubun dini sosa bulanmış versiyonu.
kimsenin müslümanlığının tartışılmaması gerektiği bilmeyen bir kişi tarafından açılmıştır. önce herkes kendini dört dörtlük yapsın sonra millete laf atsın diyesim geldi.
saygısız insandır. neymiş efendim müslüman olmayabilirmiş, hoşgörüymüş. müslümanların kutsal kabul ettiği bir vakitte müslümanların haram saydığı bişeyler oradaysa birisi ya cahildir, ya din iman umrunda değildir, ya provakatördür, ya da ipnedir, ama insan evladı değildir. bunu bari savunmayın amk.
allah ile kendisi arasındadır. çekemeyen anten taksın.
papaz ve hahamlarla oruç açmak gibidir.