bugün

(bkz: bunu yapan insan olamaz)
yok artık bu da insan olamaz diye düşünmekten kendinizi alamadığınız insan.
görüldüğü yerde eli ayağı öpülesi örnek şahsiyettir.
(bkz: yok artik lebron james)
saygıyla ayaklarına kapanacağım insandır.yalnız bu onun son içişi olur muhtemelen cenazesini kaldırırız.
hakkin rahmetine kavusmus insandir.
bunu yapan insanın alkolik olamasının yanında da aşırı sabırlı olması gerekir. yeni şişelerden çok yavaş akmakta zira rakı. 5 dakikayı bulur tahminen şişeden ağıza tamamen dökülmesi. öyle bir hayvanlık yapmak isteyenlere şiddetle tavsiyem; önce rakıyı ayrı bir kaba dökün, ordan içmeyi deneyin. boyun fıtığı olmayın durduk yere. ha bi de çok yakar o be. al beyaz peynirini kavununu iç adam gibi. yanında fasıl varsa bir de, oohh deymeyin keyfe.
(bkz: yok artık michael phelps)
suyun altına tüpsüz dalmakla eş değer bir eylem gerçekleştiren şahsiyet. helal olsun valla. biz bi dubleyi bi dikişte zor içiyoruz . *
daha sonra şişeyi de içine alası insandır.
bir dikis olmasada bir sofrada bitiren insan coktur.* *
-273 derecede olmadığı sürece insan sınıfına koyamayacağımız yaratıktır.
insan olmasına kanaat getirilemeyen yaratık.

(bkz: ayyaş)
intihar etmeye çalışan bireydir.
imkansız bir eylemdir.
(bkz: aman yavas aheste)
bu eylemi yapabilecek tek kişinin "dinar bandosunun" volkalisti Ali Asaf Sarıca olduğunu düşünüyorum. Tek dikişte bitirir mi bilmem ama zeytinli rock festivalinde sahne aldıklarında , gündüz güneşi altında , 70 liği az bi miktar kalan kadar susuz götürmüştür. eğer bunu yapabilicek biri varsa kesinlikle asaftır.
sonunda ülkemizde ortaya çıkmış. http://www.buyukkeyif.com...iya-dair/5000000000056950
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
şişenin dibini gördükten sonra sigara yakması manidardır.
raki dedigin bira gibi viski gibi sarap gibi kafaya dikilip icilmez. adami ziker atar.
videoda dikkat edilirse bardaktan içtikleri sırada şişe kamera açısından çıkıyor. ve gelsin su dolu şişe...
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
(bkz: yavaş iç üstün başın yırtılmasın)
rakıyı bıraksın sittirip gidip şarapçı olsun o insan.
(bkz: kafa nereye biz oraya)
güncel Önemli Başlıklar