bugün

*nin melankoli albümündeki 10. şarkı. kendini en çok sevdiren şarkı. bu şarkı hakkında bir şey söylemek istemiyorum, güzel şarkı vesselam. sözleri şöyle;
Bir şeyler söylemek istiyorum
Kurumuş hisler ufalanıyor içimde
Bak yine geliyor üstümüze
Bak yine çağırıyor sanki
Ölmüş bir çiçeği sulamak gibi
Umut etmek beklemek güneşi
Evimiz yıkık evimiz artık soğuk
Maalesef lakin alışkanlık
Damla damla damla
Parça parça parça… Ah çözüldüm
Gizli gizli gizli… Derine gömüldün
Anla anla anla… Anla
Bırak düşelim eğer düşüyorsak
Çarparız sağa sola parça parça çoğalırız
Soğuk gezegenlere sarılmaktansa
Kendi güneşimizle çayır çayır yanarız
Bir şeyler söylemek istiyorum
Kurumuş hisler ufalanıyor içimde
Bak yine geliyor üstümüze
Bak yine çağırıyor sanki
Damla damla damla… içime döküldün
Parça parça parça… Ah çözüldüm
Gizli gizli gizli… Derine gömüldün
Anla anla anla… Anla
Şu dünyada bana yaklaşmasını istedemediğim o kadar çok insan var ki ve hepsi sanki bilerek dibimden ayrılmıyor. Nefret ediyorum ister ergen desinler ister başka bir şey ama bunaldım sıkıldım birine bir şey anlatıyorum ama o da sonra sıkılıyo ama şu var ki bir gün her şey benim istediğim gibi olacak ve o zaman sadece benim istediğim insanlar ve ben olacam.
Kimse bilmez ağladığını ve ya mutsuz olduğunu ama ne zaman gülüyorsan mutluysan herkes yanındadır işte en çok buna kızıyorum ya bunu nasıl yapabiliyorlar nasıl bu kadar umursamaz davranabiliyorlar aklım almıyo aklım alsa kalbim almıyor. Acıyor kalbim çok acıyor insanların bu kadar umursamaz olmaları sadece kendilerini düşünmeleri çok saçma. Güven duygusunu verip gidiyorlar arkalarına bir kez olsun bakmıyorlar, umursamıyorlar öylece sessizce gidiyorlar beni öylece yalnız bırakıyorlar. Sevmekten korkuyorum bağlanmaktan güvenmekten çok korkuyorum çünkü gidiyorlar sen gitme olur mu ? Öyle çekip gitme gideceksende arkana bakta git sende onlar gibi yaralama beni sen onlar gibi olma tamam mı ? Sev çok sev ama gitme sen gitme..
Sonra boş geliyor. Hirsiz ben çaldım der mi? Neyi konuşacaksın ne fark edecek? Boş konuşmaktan ziyade boşuna konuşmak yerine işimize bakalım. Ha bugün ha yarın. Sonucu belli olan koşuya girmeye hiç gerek yok.
Eşeğin zikini tuttuk.
bende bir şeyler söylemek istiyorum. hepimizin bıktığı bu yeni dünya düzenini yıkmak istiyorum. bütün lanet olası iyi insanlar ölüyor. ne kadar kötü varsa en uzun onlar yaşıyor. belki tanrı onlara daha fazla acı çektirmek istiyor. ama biliyorum tanrınin onların acı çekmesine ihtiyacı yok. ben, ben yıkıcam bu yeni dünya düzenini. görüyorum kırmızı balıklar oynuyor suda. evet evet buzdolabının en alt tarafında. balık görüyorum diğerlerinden daha iyi. inanmazsın belki ama o da kırmızı. turuncuya çalıyor tıpkı bir ateş kırmızısı gibi. sonra düşünüyorum onun da bir cani var. hain balıkçı neden tuttun ki onu. o sadece yüzden kırmızı bir balikti. ve sen sen öldürdün onu sadece para için. şimdi umarım benden kazandıgin birkaç dolarla mutlusundur. buzdolabının en alt rafında. özgürce donuyorsun orda. birazdan tavada yağı kızdıracagim. sen ise özgürce dolaşacaksin karnımda. lanet olası hain balıkçı. yeni dünya düzenini yıkmak için bir daha öldürmeyeceksin. seni bol şapkalı kokuşmuş teknesi ile yüzen balıkçı. ihtiyar olup olmaman umrumda değil. balıkçılığa yıllarını verip vermemende. senden istediğim sadece şu. yeni dünya düzeninde başka is bul balikci.
Ne kadar yaklaştım acaba? Bomboş geçiyor günler. Umarım yanlış bir şey yoktur.
Yanlış bi başlık izlenimi uyandırıyor.
guzel yazmis ama sasirtici . beklentilerim bos cikti ..
her seferinde içimde birşeyler "bitti" desem de, kendimi senin kıyında bulunca ölmek istiyorum.
sen nasıl bir zehirsin ki kanıma damarlarıma iliklerime kadar işlemişsin. ben senden kurtulamayacak mıyım??
'içimden geçenleri rahatça anlatabilmek, yazabilmek ve dökebilmek istiyorum tüm özlemlerimi kağıda. Sessiz sedasız durmak ve suskunluklar yordu beni şayet. Anılar kaldı hafızamda ve gözlerim doldu yaşlarla. Suskunluklara boğuldum, sensiz tadı tuzu kalmayan tüm anlarda' diyerek eşlik ettiğim konudur.
Çok değer verirsin ama yalnız kalan hep sen olursun. Bu arkadaşındır ve ya sevdiğin biri ama hep yalnız kalan sen olursun. Ağlarsın belki hem de çok ama kimse yanında olmaz. Kimse sana o kadar değer vermez çünkü. Sessizlikte boğulursun kimi zaman da ve ya sessizlik bazen çığlık gibi gelir. Birinin yanında olmasını istersin ama yoktur işte sessizlik ve sen varsındır. Alır götürür seni taaaa en yaralı olduğun yere dersin bitti işte bu son değer vermek yok dersin ama gene biri gelir deli gibi değer verirsin ve oda gider gene onca sözler verirsin kendine onca yeminler edersin ama özlersin işte şimdi ise bi mesaj dahi atamayacak duruma gelirsin. iyi ki doğmuşsun sessizliğim..
Söylemek istediğim o kadar çok şey var ki söylemek istediğim ama kendime bile söyleyemediklerim var benim. Canımı yakan ama üstünü örttüğüm bir ton cam kırıklarım var benim.her üstünü kapattığımda daha çok acıyan yaralarım var benim. Cam parcalarından kurtulamamak nedir bilir misiniz temizle istediğin kadar ama temizlenmez hala kırık parcalar kalmıştır. Bu sefer koskocaman bir vazoyu kırarsın gene kendine kızarsın bu kadar dikkatsiz olmak zorunda mıyım dersin bir sürü şeyler söylersin üstünü örtersin sonra bir rüzgar eser her şey eskisi gibi, hala yerinde olduğunu görürsün bir vazo daha kırılır küfür edersin sayarsın söversin ama elinden başka bir şey gelmez. Yalnızlığınla kalırsın gene üzülen hep sen olursun kırılan parçalanan eline cam kırıkları batan gene sensindir..
Buraya ne zaman kayıt oldum bilmiyorum ama çok olmadı yazar olalı daha bir ay bile olmadı zannedersem. Uludağ sözlüğe aslında bir şeyler öğrenmek bazı boş vakitlerimi geçirmek için girerim hayaliyle kayıt oldum ama yazarlık statüsüne geçtiğimden beri gördüğüm şu ki kürt türk penis am göt meme yarak kürek aptal saptal başlıklar penis gibi akla ziyan andavallıklar gördüm 20 başlık varsa 15 i başlık açmak adına açılmış tanrı inanç ateistlik dahası parti siyaset fanatizm bir egomastürbasyon durumu var güldüğüm bilgi edindiğim başlıklar elbetteki oldu bazı yazarları tenzih ediyorum
Uludağ sözlük kullanmaya bu yaşımda başladım bugün tesadüfen çok eski bir yazara girilmiş ilk entryleri gördüm eskiden zannedersem sözlük daha güzelmiş üzüldüğüm nokta ben o zamanlar sözlüğün ne olduğunu bile bilmiyordum. Artık biliyor olmak geç kalmış olmayı da beraberinde getirdi. Az önce bir yazarın girdiği entryi okudum da haklıydı zaten hiçbir sosyal medya hesabım yok interneti çok iyi kullanmama rağmen insanları androidleştiren ablukası içine alan bu platformlardan (facebook instagram swarm twitter) uzak durmak bana hep daha iyi hissettirdi. Şöyle ki evimde televizyon bile yok haber izlemem tv izlemem gazete okumam sosyal medya kullanmam bari sözlük olsun en azından bi şeyler katar diye düşündüm kattı da kötü bir deneyim bu kadar ırkçı bu kadar kürtçü türkçü olduğumuzu bilmiyordum bu kadar kolay kadınları yaftaladığımızı da bilmiyordum elbetteki burası serbest kürsü elbetteki fikir beyan edebiliriz
Ama arkadaşım elini vicdanına koy şu sol flame bi bak.
haklısın hacu.
Unutulan anların suskunluğuna boğulan bir rüyayı temel alıyorum.

Yasarken dahası yasamaya çalışırken,
Rengârenk değil, sadece siyah ve beyaz ara tonları ise gri..

Içinden geçercesine yıldızların, parlayan cümlelerle ..

Ama karanlık içinde, paslı ve içi geçmiş bir hava kadar şimdilerde.