bugün

bir şeyler söylemek istiyorum

Buraya ne zaman kayıt oldum bilmiyorum ama çok olmadı yazar olalı daha bir ay bile olmadı zannedersem. Uludağ sözlüğe aslında bir şeyler öğrenmek bazı boş vakitlerimi geçirmek için girerim hayaliyle kayıt oldum ama yazarlık statüsüne geçtiğimden beri gördüğüm şu ki kürt türk penis am göt meme yarak kürek aptal saptal başlıklar penis gibi akla ziyan andavallıklar gördüm 20 başlık varsa 15 i başlık açmak adına açılmış tanrı inanç ateistlik dahası parti siyaset fanatizm bir egomastürbasyon durumu var güldüğüm bilgi edindiğim başlıklar elbetteki oldu bazı yazarları tenzih ediyorum
Uludağ sözlük kullanmaya bu yaşımda başladım bugün tesadüfen çok eski bir yazara girilmiş ilk entryleri gördüm eskiden zannedersem sözlük daha güzelmiş üzüldüğüm nokta ben o zamanlar sözlüğün ne olduğunu bile bilmiyordum. Artık biliyor olmak geç kalmış olmayı da beraberinde getirdi. Az önce bir yazarın girdiği entryi okudum da haklıydı zaten hiçbir sosyal medya hesabım yok interneti çok iyi kullanmama rağmen insanları androidleştiren ablukası içine alan bu platformlardan (facebook instagram swarm twitter) uzak durmak bana hep daha iyi hissettirdi. Şöyle ki evimde televizyon bile yok haber izlemem tv izlemem gazete okumam sosyal medya kullanmam bari sözlük olsun en azından bi şeyler katar diye düşündüm kattı da kötü bir deneyim bu kadar ırkçı bu kadar kürtçü türkçü olduğumuzu bilmiyordum bu kadar kolay kadınları yaftaladığımızı da bilmiyordum elbetteki burası serbest kürsü elbetteki fikir beyan edebiliriz
Ama arkadaşım elini vicdanına koy şu sol flame bi bak.