bugün

Geçenlerde otoparkta başıma gelen talihsiz olay.
Kalabalık ortamda klasik ülkücü atarlanmasından sonra, gel bakalım birader deyip tenhaya götürüp, sağlı sollu tokatlarken gözyaşlarının bıyıklarına süzülmesi.
içimde oluşan merhamet ve bıyıklarının komikliği sebebiyle tokatlamayı bırakıp yollamam...

Topuklarına bastığı kundurası götüne çarpa çarpa kaçışı hala gözümün önünde.

Editttt: ulan kimlerle yazıyoruz ne kürdü ahahaha. Karadeniz marmara ama kürt değil. Ne korkmuşsunuz şu kürtlerden
tecavüze uğrayan sevdiğini döven, sokak köpeklerinin belki onu ısırabileceği için öldürülmesini savunan sevgi kelebeğinin başından geçen hikaye.

güzel bir troll olmak zor arkadaş onu bile yapamıyorlar.
(Bkz: Bir komünistin hayal dünyası)
mümkün değil. kavga edersiniz fakat tokatlayamazsınız çünkü karşılık verir. kürtler ise korkak olduğundan böyle olay olamaz.
birincisi ülkücüyü öyle kolay kolay dövemezsiniz sizde o göt yok. ikincisi ankarada gezi parkı olayları sırasında siz çaput açmaya kalkışınca tek tek ananızı siktik ne çabuk unuttunuz? abi çekmeyi çok iyi biliyorsunuz mkdumun k*rtleri anca klavye başında erkek olmaya çabalayın.

Ayrıca ülkücü değil Türkçüyüm ama ülkücüler hakkında götünüzden sallamanıza da izin vermem .
adamsın dedirten hadise.
kürtlerin ıslak rüyası. herkes sizin gibimi olum.
Bir kürt ırkçısının ıslak rüyası.
bizim üniversiteye beklerim sizi cesur k*rdolar. uyanın ıslak rüyanızdan.
bu olay bence gerçek. olmasa o dayak yiyen itin ayaklarının götüne çarpa çarpa kaçtığını nerden görsün.
anca kenarda köşede sıkıştırırsınız. ama adam gibi karşısına çıkamazsınız.
(bkz: tenhada efelik edenin kalabalıkta özrü kabul olmaz)
Peki denemesi bedava. Eğer böyle bir olayı gerçekleştirebileceğine inanan varsa, benimle tecrübe edebilir. Özelden yazabilirsiniz gençler, bakalım ayakları götüne vurarak kaçan kim olacak...
Yanaklarından keman bıyıklarına süzülen ılık gözyaşları, bir an çok mu tokatladım acaba diye vicdan muhasebesine sokar insanı.

Sonra o zevke doyamayıp sağlı sollu tokatlamaya devam edersin.
götü yiyen gelsin dedirten başlık.
tek başına olduğu için altına kaçırabilir.
ben ülkücü değilim fakat bana biri böyle bi hareket yapsa ülkücüymüş gibi tepki veririm. sonuçta adam beni öyle görmüş bi kere. silahımı çektiğim gibi kurşun yağmuruna tutarım ve yaşım genç oldugu için 5-6 yıl yatar çıkarım.
ben ülkücü değilim fakat bana biri böyle bi hareket yapsa ülkücüymüş gibi tepki veririm. sonuçta adam beni öyle görmüş bi kere. silahımı çektiğim gibi kurşun yağmuruna tutarım ve yaşım genç oldugu için 5-6 yıl yatar çıkarım.
Ya bu amına koduğumun sözlüğünde atıp tutmak kolay dedirten olay. Ayrıca zoru olan gocunurun bizzat kanıtıdır.
insana yakışmayan harekettir siyasi görüşü ne olursa olsun tenhada adam dövmek barbarlıktır.. dağdaki anarşistten bir farkı yoktur.
Hayal mahsülüdür sadece ,farz edelim ki oldu o ülkücü ne yapar eder sizi bulur ,ananızdan doğduğunuza pişman olursunuz.
Kolay iştir azizim. Ülkücü dediğin yuzde doksan ergen.
Pek görülemeyendir...
(bkz: ulu sözlük milliyetçi ve hdpli yazarlar buluşuyor)
Birini tenhada kıstırmak kahpeliktir kim olursa olsun bu böyledir Adam olan olay anında yapacağını yapar.
Gece gece olsada yapsak dedirten eylem. Tercihen martı bıyıklı ve cahil.