bugün

eskisi gibi devam ettigine inanilan, sekil sekil dusunulup tam kabullenilecekken yok canim olmaz oyle sey denilerek kisinin kendini kandirmaya devam ettigi durumlardir. psikolojik yapilara gore kisiden kisiye degiskenlik gosterir. en onemlisi bu durumlar zaman gectikce kabullenilmezler.
kisi kendinden bilir isi.. annenannem vafat etti benim.. ama hala 2 sokak otedeki evinde balkonda oturup gelene gecene laf atiyor biliyorum. gitmedim mi mezarina defalarca gittim. bos toprak iste. bir ara kabullenmek icin mal mal o toprakla konustum hala konusuyorum ya bir ise yaradigini soyleyemem. o 2 sokak otedeki evin sokagina defalarca gittim. balkon kalmadi.. anneanne kalmadi ama.. algilamiyor bu beyin bunu.. gecen gece kendimi anneannemi ozledim diye aglarken buldum.. olmedi ya gitsene sabah gorsene dedim.. daha beter aglamaya basladim.. galiba kafayi yememek icin kabullenmesem daha iyi olacak dedim.. dusunmuyorum simdi..nasilsa anneannem bu saatlerde balkonunda oturmus meyvasini yiyordur..
uc bes sene onceydi vaktini zamanini hatirlamiyorum. asik olmustum gene..ama benim icin ask kaybetmemek adina yapisilmasi gereken bir durum degildir. ozgur ask vardir..yasanir..kaybedilir.. cok ozgur olunca verilen deger farkedilemiyor.. bekledim gunlerce..rededilen bunye geri donmuyor..donse de hayaller gercek olmuyor. insan oglu doymuyor..kisacasi unutulduguna inanmiyor..kabullenmiyor...
haksızlığa uğramak , aldatılmak , terkedilmek vs vs.
aşık olduğun kız yada erkeğin lez , gay olma durumu.
(bkz: ölüm)
istenmediğinizi bariz bi şekilde algılamanıza rağmen,kabullenmemek.ısrarla anlamamaya çalışmak.
elinden birsey gelmemek, istemek ama yapamamak, basarisiz olmak...
kişinin, karşısındakinin basit bir uyasına/desteğine anlamsız derecede saçma ve sert karşılık verdiği durumlardır.

yardımsever: abi o kız seni sevmiyodu zaten.
hırçın: biz senin anana-bacına sövüyo muyuz lan! v.b.
Ak partinin kömür karşılığında seçim kazanmadığı gerçeği.
sabahtan bu yana banka sırasındasınız. lavaboya gitme ihtiyacı duydunuz. sıra numaranız 5 kişi geçmiştir. banka memuru sizi sıraya almamaktadır. bunu bi türlü kabullenemiyorsunuz.
ayrılmak ayrılmak ayrılmak ayrılmak ayrılmak ve sonunda yalnız kalmak....
yemeğe herkez oturmadan başlanması atlatıyorum arkadaş.
tavlada yenilmek.
(bkz: ölüm)
tartıya çıkıp kilo aldığını gördüğün andır. olamaz olamazzz olamaaazz!! *
mükemmel olduğunu düşündüğün insanın aslında o kadarda kusursuz olmadığı gerçeği.
aldatılmak.
Galatasarayın, fenerbahcenın nekadar buyuk, kudretlı ve mukemmel bır takım oldugunu hazmedememesı.
bakın beyler önemli bir mesele var.
bu ülkede birileri bir şeyler yapıyor ama biz farkında değiliz. görünmez el veya modern tabirle üst akıl ya da illuminati oyunları, redhack, müfettiş gadget, şirinler, dedeler, rıdvan dilmen...

asıl önemli olana geldi sıra.
beyler ibrahim tatlıses diye bir gerçek var. adam beynine keleş mermisi yedi. bu adam yaşıyor... baya akşam erdoğanla aynı masada felandı. nasıl abi ya?

he evet öldürmeyen allah. elhamdülillah.
şirk mi koşuyorum lan gece gece ???
Wp'ta çevrimiçi olup yazmayan insan.

O insanı sevdiğiniz aşikardır ve gecenin 03.40 da çevrimiçi olup yazmıyor ve siz yazdığınızda da 'meşgulüm' diyorsa ben bu durumu kabullenemiyorum 'hee tamam o zaman' diyip uyuyamiyorum, çok acı bir şey çok.
Sevilmemek​.
Sizi sevmedigine inanmıyosunuzda harbiden sevmiyo kahpe.
ayrılmak .
carlos,santos,canerlerden sonra hasan ali ve ısmaile kalmak.

appiah,aurelio,emrelerden sonra josef ve ozana kalmak.
hakedilmeyen yalnızlıktır. kendini tek başına oturduğun kahvaltı masasında ağlarken bulduğunda anlamaya başlarsın
1 ay önce terk etti beni.
Savunulanın aksine sevgiliyi onun seni sevdiğinden daha az sevmek. Bu durum insanı sanki o daha az seviyormuş moduna sürükler. Ya da bir an sevmediğini farketmek.