bugün

Dört tane rüzgar enerjisi tribünleri kurardim. Devlete enerji satardim. Bakın oradaki kazanca. Nadir kişiler yaptı bunu şimdi dünya zengini oldular.
(bkz: adnan polat)
para değerlendirilmez, para değersiz bir şeydir. paraya tapanlara acıyorum.
Bir trilyonluk esrar ve şarap alır icebildigim kadar içerdim. Bu dünya başka türlü çekilmez amk!
degerlendirmesi icin birini kiralardim. onu dusunup cildiramam
ayakkabı kutularına istifler sonra arka bahçeye defin işlemi gerçekleştirirdim. kirli para başka nasıl gizlenir ki:))
ertuğrul taşkıran'ı alırdım. sike yaptığım ve fenerin transfer bütçesine 1 milyon soktuğum için azizdende 2m alırdım.

alın size para katlama yolu.
her bir kuruşunu arge için harcardım. bu bataklıktan başka türlüde çıkılmaz zaten.
Alanımda yurtdışında alabildiğim kadar en iyi eğitimi alıp ülkeme dönerdim.
bilmiyorum daha önce hayalini bile kurabilmiş değilim.

1 trilyon diyorsun.

bu hayal adamı öldürür kardeş.
Afrika çok değerlenecek diyolla.
Daha öncekilere yaptığımın aynısını yaparım.
Öyle fakir ve ezik bi toplum olmuşuz ki zenginliğin hayalini bile kurmayı beceremiyoruz. Adam ev alırım demiş ya la *
1 trilyon zaten değerlidir benim bir şey yapmama gerek yo... şaka şaka, memur kafası hocam ev al kiraya ver.
semtten 2 ev 1 araba ve minik bir is yeri seklinde degerlendirilmesi muhtemel paradir. hayal bile kuramiyorsun su anda ele bir gecsin sonrasi kolay.
Yarısına Bir arsa alırdım. Öteki yarısına da lüks bina yapardım. Ondan kar ettiğim paranın yarısını taksi veya dolmuş plakasına yatırır yarısını da güneş enerjisi sistemi kurup devlete enerji satardım.
10 milyonuyla sözlük alırdım sonra enayi yerine konurdum ama aslında o enayiler bilmeden sözlük üzerinden kara para haklardım. ki bu yapıldı.
Ah ahh. Bi bok değil o para.