bugün

trabzonspor'a gönül veren taraftarın düzenli olarak tuttuğu günlüktür.

01/01/2011.
haçan bu sene kesin şampiyonuz, yeni yıla o umutla gireyrum.

22/01/2011
ankaragücü ile perapere kalduk. tu amina koyayim. olsun haftaya fener'e koyarız kadıköyde...

30/01/2011
haçan fenere yenulduk. yaklaşiy herifler iyice, olsun ama hala lideriz, şampiyon olacağuz uyyy...

06/02/2011
uyyy antalya ile perapere kalduk. haçan acaba teşvik mi verdular daaa..hala lideriz ama bursa ile aynı puan, fener iyice yaklaştı...

27/02/2011
bu kayseru kesin teşvik almış...fener kasımpaşa maçunda da şike var, yoksa fener kasimpaşayı nasıl yenecek da.

22/04/2011
uyy eskişehur. mahvettin bizi da. ama bu pulent uygun kesin teşvik almıştır. du bakalım...

22/05/2011
piz karapükü yenduk, fener de sivası yendu. sivas kalecisi şike yaptı kesin. fener şampiyon oldu. nasil oldu, ayni puandayız haçan, anlamaduk...aferaş diyler, sikeyrum aferaşini...şike yapayler, aferaş diyler.

04/07/2011
haçan pisürü adami tutukladilar. şike yapmişlar, ben tura cideyrum, biz şampiyon olduk galiba.
not: ikili aferaş nedur hala çözemedik.

03/08/2011
haçan bu fener kesin şike yapmış, kamera kayıtları var, ama bize kupayı vermeyler.
not: ikili aferaş güzel bişeymiş. öyle dedi bizim dursun.

11/10/2011
şampiyonlar ligunden elendik, ama tekrar katıldık. kesin şampiyonuz. bu ne demek? şampiyon biziz demek. bize her yer trabzon.
not: şampiyonlar ligunde de ikili aferaş varmış.

01/12/2011
ikili aferaşla şampiyonlar ligunden elendik. kupamızı hala vermeyler. aziz yıldurum içeride, bizim kupamızı versinler.

15/12/2011
haçan ahmet çakar bile şampiyon trabzon deyi. ama bizim kupamızı vermeyler hala. bize her yer trabzon.

18/12/2011
bu fener yine pizu yendu. hakemi satin almişlar, şikeyle yendiler, yoksa yenemezlerdi. ahmet çakar yine trabzon şampiyon deyi. öyle deyiler ama kupamızı vermeyler. anlamaduk...

20/12/2011
etuk kuril mi ne sikumse pir rapor hazurlamış. şampiyon trabzon deyiler. 6 ay geçtu hala kupa vermeyler, ben etuk raporini okumadum, okuyan var mu pilmeyrum. etuk kurul ikili aferaşa bakay mi? şimdi biz şampiyon olduk mu? altı ay geçti, deliriyrum...
şampiyon takımın taraftarının günlüğüdür. bursoşların aklı ermez.

prostat sanayici'ye not: lan olm resmen üşenmedin de bunu mu hazırladın?

yahu kuyruk acısı neler yaptrıyor adama...*
böyle bir şive yok ki trabzonda böyle günlük yazılsın.maksat bok atmak tabi bok içinde debelenirken sarı lacivert çubuklular içinde.
olmayan günlüktür, üşenmeden yazılan saçmalıktan öte bir şey değildir. Ayrıca o düşünüp düşünüp yazdığın şiveninde a.mına koyayım. Kırk yıldır trabzondayım, trabzonluyum senin gibi totoşlardan duyuyorum böylesini. Hayret ya, affedersin ama; y.rrakta bile kafa var sen de yok koçum.
bir fenerbahçe taraftarı ve rizeli olarak şöyle cevap verilesi rapordur; mizah zeka ister, günlük sahibinin zekası eksik kalmış, doğu karadenizde böyle götten uydurma bir şive bulunmamaktadır günlük yazarı nerenin şivesini kullandığını yumurtlarsa sevinirim. ayrıca trabzonspor taşşak geçilecek kadar küçük bir takım değildir. en son: hani bi bok yiyecesun bari hakkini ver. veremiyeceğisan götün sakiz çiğnemasun yiyemeyeceğun boka.
(bkz: #14012939)burdaki hemşehriniz olan hamsoşlar öyle konuşuyor koçlar...
ama siz oxford ingilizcesi falan konuşuyorsanız orada bilemem.
aşağıda son hallerini görebilirsiniz.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64933/fenerbahce-ver-ulan-kupami-diye-bagiran-trabzonlu
hadi her şeyi geçtim trabzonspora gönül veren herkesin aksanı var la ? bende gönül verdim ama bende şive falan yok. * *
ben onca sene trabzonda yaşadım böylesine şive görmedim ama iç acısı öyle birşeyki sana nasıl koyduysa şive yapmış bilader. Ha oxford inglizceside konuşuruz problem yok rahat olsun herkes.
fenerbahçe'ye bok at
kupamızı verin
fenerbahçe'ye bok at
kupamızı verin
fenerbahçe'ye bok at
fenerbahçe'ye bok at
fenerbahçe'ye bok at
fenerbahçe'ye bok at
kupamızı verin
fenerbahçe'ye bok at
fenerbahçe'ye bok at
fenerbahçe'ye bok at