bugün

Ağır darbe almıştır. Düzelir yakında.
Aşıktır !
akıllı, herkesi kendi peşinden koşturan kaşarlaşmış kız arkadaşlarının aklına uymuş kızdır.
kaçın kaçın taktik uyguluyorlar.
yüzüne soğuk su çarpılmalıdır. kovayla.
Karşısındaki kişiye karşı nasıl davranması gerektiğini bilmiyordur. Emin değildir. Ona güvenmiyor olması muhtemel.
sizi yedekte tutuyordur.

as oyuncu ile (eğer birlikteyse) yolları ayırma noktasına geldikçe size sıcak davranır, tekrar sıkı fıkı olunca mesafeyi koyar.

birlikte değilse de yine aynı şekilde as oyuncuya yürür, yüz bulamadıkça, olmayacağını düşündükçe size fokuslanır.

sonra as oyuncu bir ışık vermeyegörsün, siz yine kenara itilirsiniz.

lakin ki kesinlikle sizi tamamen postalamaz.

hayat böyledir işte.
var oyle bi kiz. artik benle oynadigini dusunuyorum. ben de onu trolluyorum amk. hadi bakalim.
oynak bi tip değilse size güvenip güvenmeme konusunda sorun yaşıyordur. kendinizi gözden geçirin.

yok oynak bi tipse koşarak uzaklaş tabii seni de bir ana doğurdu.
sıtma geçiriyor olabilir.
sıcak soğuk oynuyodur.
https://www.youtube.com/watch?v=hi4lB2FrzHo
o erkeği kullanıyor, yedekte tutuyordur aşufte.
Bir sıcak bir soğuk davranan erkek gibi değildir. Neyse şimdi nick yazmıcam.
Kullanıyor olabilir.
Aynen üstteki gibidir. Dengesizdir.. Seviyorum der, unutalım der, sesini özledim der, keşke duymasaysım der.. Saçmalar durur.. Sizde karar veremezsiniz gitsem mi kalsam mı diye... Bana sorarsanız bi an önce gidin.. Ne hali varsa görsün..
uçurtma misali davranan kadındır. biraz ip salar ve uzaklaşmasını bekler sonra tekrar kontrolü eline alarak kendine çeker uçurtmayı. taktik sever bir kadındır , severim kendilerini.
Hoslaniyordur.nasil davranacagini kestiremedigi icin bi sicak bi soguk oluyor.
Boşlukları dolduruyordur.
Ego masturbasyonu yapiyordur. Dildo olmaya niyetliyseniz pesinde kosabilirsiniz.
yol verin gitsin hiç uğraşmayın.
Net orospudur. Belki validesi de öyledir ama emin olamadığımdan belirtemedim.
Sürüngengillerdendir bu tür.. Gündüz ağzı açık güneşlendikten sonra sıcaklanlı olur. Çatal dillidir, endemiktir ülkemizde bolca bulunur. Sulak kafe kenarları tercihidir, kışın göç ederek ülkenin daha sıcak kesimlerine yönelir veya pastanede ucuz av (sahlep) peşinde koşarlar. Tırnakları sıcağı yiyince yumuşar aksi taktirde kıl testeresidir. Dişleri düzgün 28 adettir, ön dişleri zayıftır ama azılar azılıdır. Sokar bi de bunlar biliyomusun. Sokar savar başından. Götünce zabıtaya haber verin aşıladıktan sonra denetimli serbestlik yasasından faydalansınlar.
(bkz: şoklama)
Kendinizi düşünün sizi oyaliyanla oyalanmayın.
Ayarlariyla oynayin ılınır.