bugün

onur verici bir olaydır.
bana da teklif yağıyor ama seçici kişiliğimden ötürü çok eliyorum, elimde değil yanıma yakışacak biri olması çok önemli!

geçen gün ismini vermek istemediğim ama fotoğrafını altta görebileceğiniz yazar bana çıkma teklifi etti. gerçekten çok hoş biri, ben de ona karşı hacı şakir gibi pak duygular beslemekteyim ama flört çok ayrı bir durum, ciddi bir adım. 6 aydan beri düşünüyorum ve hala kararsızım, anım bu kadar.

görsel
hiç yaşamadığım duygu kumkumasıdır.

(bkz: ben insan değil miyim)
Bana kalirsa biraz sakat o is ama bilemedim sen bilirsin.
görsel
Hobilerim arasında sözlük beyefendilerine çıkma teklifi etmek ve evlenme teklif etmek bulunmaktadır.
bir olaydır. olum nerde lan bu sözlük kızları bana hiç yazmıyorlar.
iki pedi yan yana kullanan kiz dir o. herkesi korkutup kaçırtmıştı.
teklif gelse ay'a bile çıkardık ama. sözlüktekilere efendi adam yaramıyor. bunlara piç lazım.
buluşma sonrası evde böbrekleri saymadan uyumayalım.
ayakları güzelse dikkate alınabilir.

(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
Kız sanmış.
şimdiye dek almadım gerçi 7 yılda bi kaç bişey yazan biri olarak lakin çok dost kazandığımı belirtmek isterim. sözlük şu an bu kıvamda facebook gibi oluyo bazen.
Memesinini görmediğiniz kızın teklifini kabul etmeyin gençler.
sadece benim gibi yakışıklı ve penisiyle harikalar yaratabilen erkeklerin başına gelebilecek durumdur. her ne kadar insanı mutlu etse de reddetmek zorunda kaldım. sevişme teklifi olmadığı sürece ilgilenmiyorum.
“Siteden çıkış yap” demiştir o...
reddedilir.
Ani bir kusma refleksiyle okuduğum başlık. Azgın teyzelerden teklif alan azgın dinozorlar.