bugün

am için değerdır .
sözlükte bir am ile tanışırsiniz. ilk önce arkadaş olarak muhabbet edersiniz. günler geçer ve bu kıza iyice alışmışsinizdır . artık her dakika amı dusunuyorsunuzdür
kız size" yanımda olmani istiyorum keşke ağzıma versen
"
deyince hemen edirneye gitmek için bavulunuzu hazırlarsınız.

Gerçeği budur, kandırmayalım birbirimizi..
bu tür hadiseler evlilik programlarında görülüyor. beyfendi ta ebesinin nikahından hanım kızın yanına geliyor. paravan açılıyor. e arada üçlü yok tabi elektrik alamıyor. beyfendi sövecek ama sövemiyorda. kısacası ebesinin nikahına geldiği gibi geri dönüyor. değmez la.
sarhoş kişi eylemidir. aklı başında adam yapmaz bunu. kimmiş lan o, ben de tüküreyim yüzüne.
dikine doğru gitmekle eşdeğerdir.
(bkz: kafa nereye biz oraya)
ne kadar yoklukta olduğunuzun göstergesidir.
maksat sex belli de hakkari de kız mı kalmadı amk bir sex için o kadar yol tepilir mi ? gidin eşşek sikin alışkınsınız zaten.
Sonunda sağlam bi sevişme olacaksa erkek milleti her yere gözü kapalı gider.
edirneden hakkariye gitmekten daha mantıklıdır.
bi am için değmeyecek eylemdir. o yol parasıyla temizinden bi rus'a gidersin ne gerek var yol çekmeye.
ayrılındığında otobüs/uçak paralarının her lirasına ayrı ayrı ağıt yakılacaktır.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
(bkz: bir avuç am için)
bir kürt eylemidir.

not: ırkçılık değil olum, adam hakkarili.
abazalıkta çığır açan yazar işidir ki o yol katlanılacak yol mu be kardeşim git antalyaya.
Konu Hakkari olunca haklılık verdiğim eylemdir. kişinin sevdası memleket görmek, Selimiye nin mistik havasını koklamak, farklı insanlarla tanışmak olmalıdır. Asıl yanlış düşündüğümüz nokta kıza gitmek ya da kızla buluşmak erkeklerde tek bir çağrışım yapmaktadır. (ilk okuduğumda bende aynısını düşünmüştüm.) bardağın birde kırık olan tarafından bakalım.
akıllara neyzen tevfik'in "ben mecnun muyum bir am için çöllere düşeyim / verirse verir, vermezse leyla'yı da sikeyim." dizelerini getiren durumdur.
(bkz: işte bunlar hep seks)
yokluğun ne boyutlara varabileceğini gösterip hale şükrettirmiştir.
böyle abazalık görülmedi.
enayiliktir. bir kız için o kadar yol gidilir mi? hangi aklın ürünüdür?
kızı görünce, beğenmeyip, edirne den hakkari ye geri gitmekle sonuçlanabilir.
iki sözlük kızı içinse hakkari den bremen e gitmektir.
Bir sözlük erkeğinin hakkariden edirneye gitmesi kadar yorucu olacaktır. Tabi arada bir sürü yeni yerler görür kızımız edirne değilde istanbul olsada olurmuş.
anal için değerdır. edirne'liler anal seviyomuş diyorlar.
genel görüşün aksine am için değil, sevgi için yollara düşmektir.

Ben de, uğruna f tipi hocaefendi hazretleri gibi gizli gizli salya sümük ağladığım kız, "tamam" desin giderim.

Burada yazan her kız verici ise, hiç kimse kusura bakmasın bu şekilde yazan her erkekte gavat'tır.

Ayrıca hiç kimse bir am için türkiye'nin bir ucundan bir ucuna gitmez. Avrupa'nın ilmini değil, ahlaksızlığını aldığımız için memleketin her köşesinde kaşar bulmak artık çok kolay oldu.