bugün

(bkz: bu nasıl bir ürün amk)
çüklülere karşı savaş açmış çükler ülkesinin don kişotu ve ayrıca çükübizm felsefesinin şeysi.

(bkz: ÇÜKÜBiST)
(bkz: acab)
hosgelmistir... gelsin ki azcik makara yapalim kendisiyle..
karşı çıktıgım aşk.

seni herkeştenn kıskanıyorum.

(bkz: hakkı bulut).
sözlükten silinmesi gereken bosluk, sözlüğün en kötü yazarı olabilir . sabahtan aksama kadar erkekler hakkında ağzının suyu aka aka baslıklar açıyor, sonra da kadınların ezildiğinden falan bahsederek çeliskiye düsüyor . önce sen erkekleri fetis malzemesi haline getirmeyi bırak, ölçülü ol .
işi gücü çük olmuş, yokluğu başına, çenesine vurmuş kezbancık.

çüksüz entry girmez olmuştur.
Sürekli kerem bursin hakkında başlık açıp, başlıkları da tekrar ve tekrar sol panele taşıdığı için şikayet ettiğim sözlük yazarıdır. Çaylak olmuştur, hayırlı uğurlu olsun. Evet.
küçük pipili erkeklerin onuru ve gururu ile oynayan yazar. anlayamıyorum bunu ben. erkeklerin çüküyle öyle dalgalar geçiyor ki çözemiyorum. okudukça geriliyor, okudukça işemeye bile gidesim gelmiyor. tamam ben o pusuvara işerken götünü diğer erkeklere dönenlerden değilim. kesinlikle minik pipili değilim ama insan geriliyor işte. yok türk erkekleri şöyle de, yok 3 santim de, yok serçe parmağımı geçmezmiş de, yok gıdıklamaktan başka bir boka yaramazmış da.. delleniyorum amk. tamam beni kesinlikle bağlamıyor olabilir ama insan okudukça üzülüyor tabi. göbek deliğime kafası deyse ne yazar. diğer arkadaşları düşündükçe kahroluyorum.

hem hayatım boyunca anlamadığım bir şey var ,

niye bu bahsi geçen arkadaşalar psikolojilerini bozup çüklerini büyütmeye çalışıyor ? belki asıl sorun siz kadınlarda ? yani kadınlar neden kukusunu daraltmıyor? bu pırsf fırt pursff sesleri her türlü çıkıyor sizden? neden buna önlem almıyorsunuz? biz büyülteceğimize ( bahsi geçen arkadaşları kasdediyorum ) neden siz küçültmüyorsunuz?

ayıplı sitelerde erkek donunu bakınca suratını ekşiten kadınlar neden oluyor?
neden o adam 3 hafta hap kulanınca aynı kadın bu sefer abowwww yaparak bakıyor? neden birden gözleri açılıyor?

e peki neden erkekler kadının külotundan içeri bakınca suratını ekşitmiyor?
o salyongoz gibi sarkmış dudakları görünce neden trip atmıyor? neden böyle reklam yok?

nedir bu baskıcı zihniyetin heh?

insanları evlilikten bile soğutur hale getiren bu düzen nedir ?

neden buna sürekli alet oluyorsunuz?

neden erkekle.. ( amk ağlıyorum lan ) üzüyorsunuz sürekli?

ve sen bir polis kadın. elinde jop mutlusun tabi. oyna oynayabildiğin kadar.
ama unutma, bu dünya küçük. elbet çıkacak karşına bir çük.
bu belki yarınnn, belki yarından da yakın...
(bkz: #22703503) sebepsizce güldürdü.
Bebekken ilk söylediği söz baba ya da anne değildi...
ilk kerem dedi, sonra da çük......
Daha yeni kavramlar öğrenemedi, tıp ve rahabilitasyon çaresiz....
ekmeğime katık, ocağımı tüttüren, kaderime ortak olandır.
kedisine tek sıkımlık kerem bursin hediye etmek istediğim yazar.

kıyamam ya..

unutmazsam bu gece uyumadan önce kendisi için bir iki dakika üzüleceğim, kimbilir belki kıyak geçer bir kaç damla da ağlarım.

o değil de kadının abazası hiç çekilmiyo lan. komik.. yok lan komik değil acınası ahahaha..
kerem bursin hayranı yazar.
Ayrıldığı sevgilisinden dolayı genelleme yaparak karşı cinsle olan tüm bağlantısını kesmiş ve bunun sonucunda feminen bir yaşam stilini seçip ölümüne yalnız kalacak olan kezo.
gana ve nijerya'da zencilerin arasına düşmesini istediğim yazarımsı. bu ne la, sabahtan akşama kadar çük, çükban, kadın erkek; başka bir numarası yok. memlekette rejimi değiştirmeye çalışıyorlar, bu hala çük derdinde.
sözlük dşında modern fizikle uğraşıyormuş. canım benim yaa kıyamam. sözlükte de erkek ve kadından başka bir şey yazmamak, herhalde şizofreniye işaret olsa gerek.
(bkz: geldi yine tipini silktiğim)
o bir sıfat tamlaması. *
the lord of the çük filminin başrol oyuncusu..

çükagon
çükolas
çükdalf
Çükbanlar yüzünden copuyla idare etmek zorunda kalan yazar.
ne yazıyorsa devam etmesi gereken yazar. yurdum abazasının "öööhh karıya bakkk" temalı 132049739 entrysinden sonra karşı cinsin de böyle şeyler yazdığını görünce, kezban, sapık, abaza ilan etmesi süper bişey olmalı. erkekler yazınca vov, kadın yazınca hiç çekilmiyor lan. hıhı canım. inş ya *

bana kalırsa abazanın hiçbir cinsi çekilmiyor da, şu beyinsizler biraz anaokulu terk zihniyetlerini terk etsinler bence.
yaziyor valla durduramiyoruz. efsane. idol. *
MÜCEVHERLER GÜZEL BOYUNLARA YAKIŞIR. GÜZEL BiR MÜCEVHERi ELBiSE ASKISINA ASMAYA BENZiYOR YAPTIKLARI. ZEKi, ALGILARI AÇIK, SÖYLEYECEK SÖZÜ VAR AMA BU ÇÖPLÜKTE ÇÖPLERDEN DAHA ÇOK KOKUŞMAYI TERCiH EDiYOR. HOR GÖRMÜYORUM. KiMBiLiR NASIL BiR YARASI, NASIL BiR SIZISI VAR, DERMANI YOK, BÖYLE GEÇER SANIYOR. ÇOK AĞRIYAN BiR DiŞiN ACISINI UNUTMAK iÇiN BAŞKA BiR YERi ACITMAYA ÇALIŞMAK GiBi. KEŞKE FARKEDEBiLSE. ACIYAN YiNE KENDi CANI. SESSiZ KiMSESiZ BiR HiÇLiKTE ONU KONUŞTURMAYI, AĞLATMAYI, DiNLEMEYi VE iÇiNDE NE VARSA SÖKÜP ALMAYI iSTERDiM. GEÇSiN BU ACISI DA MÜCEVHER LAYIK OLDUĞU BOYUNA GERi DÖNSÜN.
şu koca ağızlı adam şunu bi öpse de o da rahatlasa biz de rahatlasak dediğimiz kezban yazar.