bugün

chpli neysede mhp için imkansız bir durum.
anca kürt sevicilerin hayalidir. he biji selo he *
Mir mhp li olarak Selahattin e mührü basıp altına sülalesine selam yazmak suretiyle olabilecek bir eylemdir.
Mhp'li olmaktan çıkmıştır hatta bunu diyen biri hiç olmamıştır. Ne olursa olsun davasına sahip çıkan bir bozkurtun yapmıycagı eylem. Şehitlerimizi hiçe sayan biridir. Birilerine batıyorsa düşüncelerim (bkz: eksile gitsin)
oyumu vermesem de verecek bir şeyim var . bu boru başka boru tadında alabilir mi ?
o değil de millet ona buna kızıp sonunda bu adamı cumhurbaşkanı yapacak, güzel ülkem bi kez daha ilklere sahne olacak ondan korkuyorum.
Her şeye tamam da bu sefer çok uçmuşsun yavrum, az alçaktan uç.
"... koyum demirtaş'a" diye devam eden soğuk bir şakanın giriş cümlesi olabilir ancak. komik değil.
"bir ip li olarak oyum erdoğan" a gibi birşeyden bir kademe müspettir..
yanlışlıkla bile olmayacak eylemdir.
nasyonal sosyalist alman işçi partisine oy vericek yahudi kadar yada ışid sempatizanı papaz kadar saçmalıktır.
(bkz: sazan avi)
Vereceklerini düşünmediğim olay.
ıster chplı ıster mhp akplı olsun hepsıne saygım sonsuz fakat hdp ve bu karaktersıze oy verenın ondan farkı yok.
sonuç yine değişmeyecektir yarışın galibi belli.
kendini mhp'li sanan bir yazar beyanıdır.
asla söylenmeyecek olan cümledir. böyle (bkz: şakalar şakalar) tarzında entry girerek sözlüğü provoke etmeye çalışmak tamam bazen komik falan oluyor gülüyoruz da hayaldi gerçek oldu denmeyecek nadir cümlelerdendir. bir mhpli asla selahattin demirtaşa oy vermez.
(bkz: bluevelve)
kaçak çay istiyodur canı, verir oyunu seloya!
sağduyulu ciğeri yanan mhp li itirafıdır. nasıl yanmasın, ne chp ne mhp adam gibi bir aday çıkaramamış, beğenmediğin bdp yeni adı ile hdp neyse ne, çıkartmıştır. bu tepki de onadır.
(bkz: vay anasını dedirten başlıklar)

Antalya da oturan bir arkadaş bana bazı ülkücü işçi kesimin ekmel e tepki için bu adama oy verdiğini söylemişti de inanmamıştım.

Var mıdır acep.

Bir önerme.
Genelevde çalışıp bakire olmaya benzer.
Yoktur, dağılabilirsiniz.
bir mhp li olmadığım halde oyum mhp ye. peki bu nasıl ?
Kafama sıkarım daha iyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar