bugün

midenizde kelebeklerin üçuşmasına yol açacak tatlı bir olaydır. Başa gelmiştir. Onuda söyleyeyim ki, o an aşık olma ihtimaliniz yüksektir.
(bkz: bir organ olarak miğde)
bana değil arkada biri vardır ona bakıyordur diye düşündürür.*
tatlı tatlı yemenin acı acı sıçması vardır...
sonra sizin bi arkanızdaki kaslı yakışıklı erkeğe baktığını anlamanızla ve rezil hissetmenizle devamı gelir.
her tatlı bakana bu hale geliyorsanız vay halinize dedirtir.
kiz tarafindan durum... uzun zamanin ardindan, artik bitti o sayfalar doneminde, sadece birkac saat gorebildiginiz bir yerde, beyninizde digerlerinden farkli diye imaj cizen ( ki tum erkekler aslinda aynidir.) ve bu nedenle gozlerinizi alamadiginiz zamani hatirlatan basliktir. bakislariniz fark edilmesin diye ara ara goz atar, zamansonra bir ara goz goze geldiginizde olecekmis gibi hissedersiniz.
kızın bana sadece dalgasına baktığını düşündürür. bir de eğer kız pek de güzel değilse vaziyet hoş değildir.
Bir erkek tarafindan fark edildiginde "migdede" kelebekler ucusturur. Kiz icinse ne ifade eder bilemiyorum. Amina koyayim size diye baslik mi olur?
Kız bakınca tatlı tatlı bakmış olur, erkek bakınca abazan olur, "içine düşecek hayvan." olur.*
şişmansa sen bakma ulan ayı diye cevap verilesidir.
ağzını burnunu kırın.

ahlâk yoksunudur. uzak durun.
nedense kızın bakışı masum, tatlı olur. erkek baksa nuri alço damgası yer.
yanakların trafik lambası gibi kıpkırmızı olması demek benim için.
bakan kızın tatlı olup olmamasına göre karşılık verilecek bakış tipidir..
(bkz: insanın başında çöp kırdırtacak anlar)
Kızına göre değişecek olan durumdur. (bkz: kezban)
insanı ''acaba yanlış mı anlıyorum ?'' düşüncesine iten durum.
Regl dönemindedir, canı tatlı çekmiştir. Sizi gidi çapkınlar hemen nemalanmayın bakalım.
kesin verecek diye sevinilmesi gereken andır.
insanin egosunu oksamaktan baska bir halta yaramaz.
bir erkegin içinin eridigi andır.
insanı utandırır, ''bu kız şimdi bana neden baktı'' dedirtir...
umursamamaya devam edin. ben öyle yaptıkça iş laf atma boyutuna geçer hep.

not: elit ve nezih bir semtte oturuyorum.
dönüp arkama bakmama neden olacak farkındalıktır.