bugün

saç ile oynamak cinsel hormonların aktif hale geldiğinin belirtisidir. ben demiyorum uzmanlar diyor
bunu anlamayan aşktan bahs etmesin kardeşim kizlar herkesten hoşlanabilir de asil mesele onu elde edebilme yetisidir.
hayvan gibi gözünüzün içine içine baksalar da belli olmuyor.

ah şu egoları.. en az 10 kıza bana baktıklarından dolayı kendimden emin bir şekilde gittim. hepsi de ilk konuşmada direk hayır demişti. illa bir kendini ağırdan satmalar olacak yani.. eğer kızı tanıyorsanız bir nebze anlaşılır. diğer erkekler ve sen olarak değerlendir sana olan yaklaşımı sana özel mi yoksa herkese mi öyle. bu da önemli. benim utangaç bir kankim vardı lise de okul çıkışı nöbetçi kıza deferi verirken kız buna tebessüm ederek teşekkür etmiş. heycanlı heycanlı bana anlatmıştı.. kankim için kız hakkında bilgi toplamıştım. en az 4-5 oğlanı idare eden bir kaşar çıkmıştı. aman dikkat böyle şeylere..
Başka kızlara hafiften ilgi gösterince sana kötü davranmaya başlıyorsa hoşlanıyordur. Tecrübeyle sabit.
1 kız senden hoşlanıyorsa her mesajına doğru düzgün cevap verir siklememe gibi bir duruma sokmaz seni açık ve net.
saçla oynama bu belirtilerden biri değildir.

ulan saçımla ben de oynuyorum. o saç uzunsa onunla oynanıyor arkadaş, hoşlanma belirtisi falan değil yani bu.
(bkz: anlayamazsınız)
Hoşlanıyorum demesidir.
Niye kızları bu kadar gömdünüz anlamadım. Tek taraflı düşünmeyin. Eğer bizde genelleme yapıp birilerini suçliycak olsaydik sizi suçlardık. Kadınında erkeğinde terk edeni, sevmeyeni vardir. Ama birisi sizi üzdü diye karşı cinsi kötülemek kişisizliktir.
Bakışmalardan anlamak kolay olmuyor yalnız. Kız kaşar çıkabilir.
bir kızla mesaj laşmaya başladığında o kız hiç bıkmadan sana katlanıyorsa sabah kalkıp dünaydın mesajı atıyorsa o kız senden hoşlanıyordur ve bir teklif bekliyodur.
işi olduğu için değil de muhabbet etmek için ilk mesajı yazması genelde ya hoşlandığını ya da sizin kaliteli meriç olduğunuzu gösterir.
Kesin bir yolu yoktur her insan birbirinden farklıdır dolayısıyla hoşlanma belirtisi göstermeleri de her insanın farklı olur. Ama zaman geçirdikçe hissedersiniz, somut bir belirti olmaz. kızlar nasıl yapıyorlarsa erkek hisseder kendisinden hoşlanıldığını(en azından ben hissediyorum).
bu arada;
Yürüyeceğiniz erkeğe her mesajda smiley koymayın. Erkeğin smiley koyması kıza ne kadar yapmacık itici geliyorsa aynısı erkek için de geçerli.
hoşlandığı kişinin gözlerine derin derin bakabilir. ama bakamayabilir de. bakıyorsa tamamdır. şöyle masum masum, uzun uzun.
arayabilir ya da aramayabilir. ama siz aradığınızda konuşmayı uzatmaya çalışır.
buluşma tekliflerine hayır diyemez. gerçi bir iki kere gerçekten başka işi olur hayır der, insanız sonuçta. ama sürekli olarak geçiştiriyorsa uzak durun o kızdan, hoşlanmıyordur.
kıskanması kesinlikle en önemli işarettir. kızlar çok güzel rol yapar evet ama kıskanma meselesinde rol yapılabileceğini sanmıyorum. kıskanan kadın hoşlanıyordur. yalnız şunu da unutmayın, sürekli kıskandırmaya çalışırsanız kasıtlı olarak, anlarlar ve itici olursunuz. bu elbette bence her iki cins için de geçerli.
çok yanlış yoldasınız. henüz kız bile anlamamıştır bunu, kurcalamayın..
Anlamak zordur kesinlikle.
Yoktur.

Kızlar gelip senden hoşlanıyorum dese bile bu bir anlama yolu değildir varsın siz düşünün.
şahsen ben hoşlandığım insanlara pislik gibi davranıyorum. tersliyorum. kısa ve net cevaplar veriyorum. bi yerde mutlaka muhabbeti tıkarım. elimde değil. neden? çünkü çok konuşursam saçmalarım ve benim gerizekalı olduğumu düşünmesindense huysuz bir suratsız olduğumu düşünsün daha iyi.
Gözleri parlar. Göz göze gelirseniz kesinlikle anlarsınız. Ama anlık vurulmuşsa anlarsınız söyleyim.
telefon numarası var ve sana düzenli olarak yazıyorsa hoşlanıyordur ama bekliyorsa bilerek henüz hoşlanma aşamasında değildir.
En son 9 yasindayken birinden hoslanmistim bu yuzden pek yardimci olamayacak gibiyim ama bildigim kadariyla şunlar:
1-bakislar. Simdi bazi kizlar hoslandiklari kisiye ya cok bakar ya da hic bakamaz. Kizi taniyorsaniz biraz yani eger ozguvenli oldugunu dusunuyorsaniz bakar, utangac oldugunu dusunuyorsaniz bakamaz.
2- arkadaslarinin hali. Genelde kizlar hoslandiklari cocugu arkadaslarina anlatmayi, arkadaslariyla cocugu tartmayi sever. Eger ortaliklarda siz varsaniz arkadaslari size bakip bakip gulusecektir. Ya da komik gorunuyorsunuzdur o yuzden de bakip bakip gulebilirler. Heheh.
3-sosyal medya. Hoslanan kiz sosyal medyadan sizle iletisim halinde olmak isteyebilir bu yuzden faceden ekler, instadan takip atar. Ne yaptiginizdan haberi olsun ister. Hoslandigini dusundugunuz kiz bunlari yapmiyorsa sizden adim bekliyor demektir. Siz ekleyin. Mesaj atarsa siz ona 1 adim gitmis o da size 5 adim gelmis olursa hoslaniyordur.
4- butun yazdiklarima inanmayin. Her kizin farkli hoslanti belirtisi olabilir cunku kiz olmak.eheh.
evet sözlüğün güzin ablaları sizi böyle alalım , haydi gazanız mübarek olsun .

kendi fikrim ;

anlayamazsınız . bir cıa ajanı gibi gizlerler , bok var çünkü .
Sacini cekin. S.kerim belani it demiyorsa seviyordur.
Rol yapabilen canlılar oldukları için tam olarak anlamak oldukça güçtür. Sizi sanki seviyormuş gibi yaparlar sonrada arkadaş olarak seviyorum diyerek olaydan sıyrılırlar. Sizde öylece kalırsınız.
ya bu kız akıllı mantıklı bi şey gibi duruyordu uzaktan şimdi neden saçmalıyor ki? diye düşünüyorsan seviyordur.
bulunduğu gruba dahil olduğunda yüzüne bile bakmıyorsa seviyordur. çünkü normal insan en azından kim gelmiş acaba diye bakar.

ben direkt kaçarım. aynı ortamda bile bulunmam. artık nefret ediyor benden dersin, o derece.

şaka yollu seviyo musun kız sen beni? dediğinde kızarıp hııı salak falan diyorsa da seviyordur. kahkaha atıp ay hiç güleceğim yoktu, sana mı bakıcam be diyorsa sevmiyordur. burada önemli olan nokta kızarmak.

en temizi kankilerden birine söyle kız seni kesiyor mu diye gözcülük yapsın. kesiyorsa seviyordur.
Saçıyla oynuyorsa kesin hoşlanmıyordur.