bugün

bir kızın hoşlandığını anlama yolları

En son 9 yasindayken birinden hoslanmistim bu yuzden pek yardimci olamayacak gibiyim ama bildigim kadariyla şunlar:
1-bakislar. Simdi bazi kizlar hoslandiklari kisiye ya cok bakar ya da hic bakamaz. Kizi taniyorsaniz biraz yani eger ozguvenli oldugunu dusunuyorsaniz bakar, utangac oldugunu dusunuyorsaniz bakamaz.
2- arkadaslarinin hali. Genelde kizlar hoslandiklari cocugu arkadaslarina anlatmayi, arkadaslariyla cocugu tartmayi sever. Eger ortaliklarda siz varsaniz arkadaslari size bakip bakip gulusecektir. Ya da komik gorunuyorsunuzdur o yuzden de bakip bakip gulebilirler. Heheh.
3-sosyal medya. Hoslanan kiz sosyal medyadan sizle iletisim halinde olmak isteyebilir bu yuzden faceden ekler, instadan takip atar. Ne yaptiginizdan haberi olsun ister. Hoslandigini dusundugunuz kiz bunlari yapmiyorsa sizden adim bekliyor demektir. Siz ekleyin. Mesaj atarsa siz ona 1 adim gitmis o da size 5 adim gelmis olursa hoslaniyordur.
4- butun yazdiklarima inanmayin. Her kizin farkli hoslanti belirtisi olabilir cunku kiz olmak.eheh.