bugün

Ara beni tara beni demektir.
Scan-lenmek iÇindir.
ergenliğe girmiş hormonlar doğası gereği olması gereken duruma gelmiş bir genç kızın, hoşlandığı, cinsel çekim hissettiği, ve yahut sadece konuşup arkadaşlık etmekten hoşlandığı bir erkeğe tekrar görüşmek için ona ulaşabilmesi adına kendine ait telefon numarasını vermesidir.

bir erkeğin bir kıza telefon numarasını vermesi kadar doğaldır. tabidir.

öyle ki iki karşı cinsin yada hemcinsin yani insanların birbirleri ile iletişim kurmaları konuşmaları kendilerini ifade edebilmeleri birbirleri hakkında hissettiklerini dile getirebilmelerinden daha doğru ve doğal bir şey yoktur.

ayrıca kadınların yasaklandığı kapatıldığı neredeyse organlarınından cinsiyetlerinden utanmasını sağladıkları fikirlerini söylemesinin uatnç verici olduğuna inandırıldığı dolayısıyla özgüveninin yok edildiği kendisini birey insan dışında psişik bir varlığa dönüştüren bazı geri kalmış ata erkil toplumlarda takdir edilmesi gereken bir medeni cesarettir.
nedense bu toplumlarda genellikle erkeklerin oluşturduğu bir düşünce yapısından kaynaklanır ve bir çok kadın buna inandırılmıştır. kadın özgürce düşündüğünü yada hissettiğini söylemesi büyük bir ayıp olarak nitelendirlir bu zihniyetlerce. ama bu en büyük yanlıştır. nedenini çözememekle beraber kadın düşmanlığı kadına tahammül edememe gibi psikolojik bir sorunun yarattığı durum olduğunu düşündürmüştür.

bir cinsin saygısılığından, terbiyesizliğinden, edepsizliğinden, erdemsizliğinden yada cahilliğinden kaynaklanan bir hareketin sorumlusu, suçlusu asla karşı cins değildir.
Bana birini hatirlatan baslik.

Entryi okuyunca anlar o anlaaaar. Ehehe
ara beni tuşunla, oynayayım kuşunla demek isteyen kızdır.
Tamponların inmesi gerekiyordur ve kızda bunun farkına varmıştır. uygun anahtarı bulmuştur.
doğru bir durumdur. şayet bazı durumlarda kadınlar erkekleri başlarından savmak için iyi tamam ver numaranı der ve bir daha göremezsiniz onu. mümkünse başlıktaki gibi kadının numarasını siz alın.