bugün

Bağlama çalmaktır.

(img:#1458002)
.......atmayın,
:......seçen kadındır,
..........sevgi ile sarılın...
duygusal olarak yaklaşmak.
Gündeme bak başlığa bak, yallah arabistana.
yatalak bir kız bulmak. hazır atılmışı var.
altın kuralsa, yatak gümüştür sözüyle entarime son veriyorum.

gereksiz başlıklar serisi.
Kural mural yok sadece tavsiye var hem de altın değerinde.

Siz siz olun kızı valinin bahçesine atmayın.

(bkz: 34 ba 2051)
Vurdurmak.

Sonra kızlar peşinizden ayrılmaz.
kuralı at ordaki altın yeterli işte.
Kızın da o yatağa girmeyi istiyor olmasıdır. Başka da kural mural yok. Eğer o istemezse bi bok yapamazsınız.
iki elle tutup atmaktır.
O istemezse zaten zevkli olmaz ki dedigim kurallardir. Önemli olan istekli bir kadindir.
klimayı soğuk modunda dipleyin, kızın önüne en esaslısından bir kilo dondurmayı koyun iki kaşıkta bir su içmeden hasta eder deyip buzlu suyu dayayın akşamına kızı yatağa atmanız kaçınılmaz.
sevgili bir umut belki bilgili birisi gerçekten bir şey yazar diye bekleyen ergen kardeşlerim yazıyorum okuyun.

bir kız yatağa atılmak istiyorsa siz kim köpek buna engel olamazsınız zaten. atılası yoksa çıplak bile kalsanız o iş yatar.
Meme uçlarıni burmadan atmayın.
önce parayı yatağa atın.
Bu kuralın ötesinde kural yoktur, aksini iddaa eden büyük yanılır. (bkz: para)
Seni yatağa atmak isteyecek bir kizin olmasi.
Bir kiz isterse yataginiza girer. Yani siz aslinda bir kizi yataginiza atmazsiniz, kendi ister. Burada tavsiye kasan domuzcuklar gidip batakliginizda oynayin.
F=G.(M1.M2)/R2.
böyle mi atılıyomuşuz?
yataktan soğuttunuz lann.
altın kuralınıza koyim ben sizin.
Bir kadını böylesine aşağılayabiliyorsan .
Yatağa atılmış ebevyn ine sor , yata atan ebevyn ine sor dedirten saçmalık.
Bence yatagi kizin üzerine atin o daha kolay.
para değil kardeşim.
anı.
biriktirdiğin anı olsun. yani harcadığın para değil zaman olsun.
attıktan sonra arayacağını bilsin.
ama gerçekten ara sonra. atmak mühim değil pişman etme, sessizce gitme, aramadan bitme, bitirme.
yüz yüze terk et edeceksen.
beddua alma sonunda.
atarsınız daha çok atacaksınız ama güzel hatırlanın.
Birincisi yatağa atmak amiyane bir tabirdir. ikincisi kadın eğer sizi arzular ise spontan gelişir ve sevişilir. Öyle taktik maktik yok bam bam bam.
Bir süreci başlatmak ve ritmi doğru hızla yükseltmek önemli. Bu ancak tecrübe ve gözlem yapabilme ile mümkün olabiliyor. Yani muhatabınızı doğru okumayı öğrenmeniz gerekiyor.

Mesela is yerinde bir arkadaşı ile yaşadığı problemi anlatırken onu soyunmaya yönelik teşvik etmek beyhude bir uğraş zira kadınlar psikolojik olarak stabil bir ruh halinde olmadan motive olamıyor.

Konuşup rahatlaması için zaman tanımalısınız. Bunun da bir süresi yok. Ben seni iki saattir dinliyorum yeter artık hadi diyemezsiniz kadınlar böyle çalışmıyor.

Eğer stabil hale geçmesze yatın uyuyun eğer zorlarsanız duygusal olarak uzaklaşır ve sonunda ayrılırsınız. Kadınlar seks dışında bir şeyi onemsemeyen biriyle duygusal anlamda özdeşleşemez.

Ben ciddi ve duygusal bir ilişkiden bahsediyorum barda tanışıp alkol duvarını aşarak sevişmekten değil.