bugün

şartlar bunu gerektiriyorsa yapmak gerekir.

kimse hayatını zehir etmek istemez.

ota boka ağlıyorsa ayrıldığınız zaman da ağlayacaktır. ağlayarak istediğinin olmayacağını en acı şekilde görüp tecrübe kazanacaktır.
günah işlemek.

ilahi adalet'in kadrajına girmek.

kul hakkı almak.

hayal katili olmak.

sevmeyi hak etmemek.

sevilmeye layık olmamak.

vicdansızlık yapmak.
kadın için başta dünyanın sonu gibi olsa da rahat toparlayacaktır. çok büyük problem değildir.
üstelik insan gibi terk etseniz bile kız aşıksa yine ağlayacaktır zaten.
ama korkulacak bir şey yok, kadınlar aşar.
Acısı fena halde çıkacaktır.
ömürleri boyunca sizi ağlatmaya çalışan zavallı dişilere güzel bir ders vermektir. ilişkide ağlayan taraf suçludur.
karaktersiz erkeklerin işidir. sadece ayrılmak istediği için ağlayan kızlara da ne söylense azdır. * *
ben yaparım.ciddi ilişki falan teklif ederse gözüm kapalı yaparım yaptımda.
Aslında kaçınılmaz olandır ne kadar güzel bir konuşma yapsanda kız ağlayacaktır doğasında vardır.
yarın yapacağım iştir.evet böyle bi hedefim var. ben ağlarken iyi amınakoyim? bencillik de değil ipneler alakası bile yok. biraz da beni anlasın istiyorum çok mu şey istiyorum lan. ahmet kayanın da dediği gibi; ben ölürken bile hasretimden sana,
biraz da sen ağla.
Ayıptır. Ancak bir erkeği ağlatarak terk etmek değildir o daha çok koyar.
hakettiğini düşünüyorsanız kesinlikle yapılması gerekendir. hatta sikin ve öyle bırakın. bilmedikleri şeytanlık yok aq. 10 yıldır sikişiyorum böyle orospu görmedim.
kizlar ota boka aglayan canlilar oldugu icin cok da koymayacak durumdur.

beni bu hale siz getirdiniz sevdalarim. kendimi parcalara ayiramadim. alin gidin korkularimi.
eğer hak ediyorsa yapılması gerekendir belki aklı başına gelir. hak etmedigi halde aglatirsanız yaptiğiniz adiliktir.

bu arada garip ama soyle bir istegim var. sevdigim kızi aglarken gormek isiyorum. ona destek olup sikıntılarını sonuna kadar dinlemek istediğimi gormeli.
bi ay sonra baskasiyla evlenebilir bu karsinizda aglayan gozlerinizi dolduran kadin.ama ayrildiktan sonra ogrenirsin baska birini cepte tutuyormus ve evlenmis.hemde hicte tipi olmayan biriyle.sonra dersin keske daha once yapsaydim.inanin en sessiz en ezik kiz bile kendince seytani planlar kurar bunlari savusturmanin en iyi yolu kendi yolundan bir cm de olsa hicbir kadin icin sapmamaktir. (bkz: yasanmis tecrubeler). ayrica okumayi sevenler icin alinti bir yazi http://bfyildiz.wordpress...abah-com-tr20071209haber/
içinize siniyorsa yapın ne olursa olsun karşınızdakinin kadın olduğunu unutmayın ilişkiler bitebilir kırarak yıkarak yapmayın en önemlisi ah almayın çevremde örneklerini görmüşümdür.
yakışır mı bu buna der, sorgular insan kendini, durumlar bunu gerektirdi diyerekten çıkmaya çalışır işin içinden böyle çıkamazsın delikanlı.. ben uyandırayım; naçiz bedenin, duygusal varlığın üstün kılabilir diye düşünebilirsin seni ancak kalp kırdın uyandırayım delikanlı.. ağlattın müşkül bıraktın varlığını şarkılara bıraktın delikanlı; yapmaman gerekeni yaptın masumu mazlumca mahsun bıraktın delikanlı ... kazanırım sandın kaybettin kendini delikanlı halsiz bıraktın derbeder bıraktın şarkılarda kaldın artık delikanlı yok oldun varken her şeyken yok oldun delikanlı olmayacaksın olduramayacaksın kendini..kaybettin bu gün uyandırayım dedim delikanlı ...
ağlamıyorsa zaten o ayrılığı bile hak etmemiştir.
Eğer kizin askina inaniliyorsa yapilmamasi gerekendir. Benim basima gelen ise ikimizde birbirimizi terketmistik ve o aglamisti. Bende üzgündüm.
piç misin lan it ? diye sorarlar adama .
Pardon adama demişim .
Bir de bunların kız versiyonu vardır. Hergün yasadıgım.
küfür edenlere sesleniyorum. siz hiç kaldırım kenarında elinde şarap şişesiyle zırlayan bi kadın gördünüz mü?
Katlanamıyorum artık sana konuşmak bile içimden gelmiyor sözleri kullanılmamışsa çokta yaralamaz, karaktersiz insanların yapabileceği şeyler bile bile "sevdiğini" kırmak parçalamak. Eril organın olunca adam olunmuyor maalesef.
görsel
güncel Önemli Başlıklar