bugün

"pardon siz gerçek misiniz ?"

Yapan arkadaşım var. Pek siklenmedi tabi orasi ayri.
erkeğin kafasını en çok çalıştırması gereken anlardandır ve en çok sıvazlanan bölüm burasıdır. konu bulamazsın. günün yaklaşık 5-6 saatini sadece konuşmaya ayıran insanoğlu, kızın karşısında nereden başlayacağını bilemez. ama erkek kurnaz olmalıdır. kadınlar zaten hep öyle ama nereden bu fikre varıldı onuda bilmiyorum ama çoğu şeyde olduğu gibi ilk cümleyi de erkekten beklerler her zaman. kızlar başlasa yeminle yürür lan. bizim odun olduğumuzu kanıtlamaya mı çalışıyorlar yada başka bir şey mi bunu çözemedim. başta da dediğim gibi kurnaz olacaksın arkadaş. yani öyle ortadan cümlelerle, öyle doğal olacaksın ki gerekirse atmacadan saklanmak için kamufle olan bukalemun gibi renk değiştireceksin ve ayılamaya bağlamadan götüreceksin.

şimdi babası müteahhit diye cümleye kat irtifakından, demirin kg fiyatından girersen kafadan sıçarsın, romantik olacaksın işte olum.
takip etmek değildir, sakın yapmayın lan çok pis sinir oluyorlar.
arkadaş ortamına girmek.
bir zamanlar
-selam, msn var mi?

Huseyin kaya cikti piyasaya ve yonetmi degistirdi
-filiz, seviselim mi?
sempatik ve kasilmama durumunda sanslari yüksektir.
güzel bir konu bulup sempatik bir sekilde sorarlarsa kiz seve seve tanisir.
asla sarkintilik yapmamak gerekir.
iltifattan uzak durulmasi gerekir.
*
Facebook en trend yerdir vesselam.
sözlük ortamında olan, icraatta görülmeyendir. bizim erkeklerimiz sadece bakar.
staj başvurusuna gittiğimizde arkadaşımın karşıda bekleyen kızı görüp çarpılmasıyla gelişen olaylar;

koşar adımla kızın üzerine yürümesiyle şaşırıp kaldım ve izlemeye koyuldum. kızın çantasını eline alıp karıştırmaya başladı kızın napıyorsun be demesiyle durup masumca tanışmak için bahane arıyordum ne yapıcağımı şaşırdım demesi ve kızın gülümsemesiyle başarılı sonlanması. buda böyle bir yöntemdir dikkat edilmesi gerekir her zaman işe yaramayabilir.
(bkz: çıkış butonu)
kesinlikle kızın arkadaşına gidip "x'e söylesene numarasını verir miymiş?" şeklinde olmaması gerekir.
kişisine göre değişen yöntemlerdir önemli olan hangi yöntem hangisinedir, ayrıca sözlükteki bayanların buraya yorum yapan 80 erkeğe göre çok daha iyi bileceği kesindir.
- saat sorarak.
- adres sorarak.
- yakın arkadaşlar yardımıyla.
- etkin bakışlarla.
Bahaneye gerek yoktur. Dürüst olmak yeterlidir. Gidin direk konuşun arkadaş. Siktiri yiyecek olsanız bile cesaret göstermiş olursunuz en azından.
erkek : afedersiniz babanız davul çalar mıydı ?
kız : yoooo , niçin sordunuz ?
erkek : benimki de çalmazdı da. demek ki müşterek taraflarımız var. tanışalım diyecektim.
binlerce yöntem vardır ama saat taktiği en eziğidir. (bkz: #320258)
(bkz: konuşmak)
kızın yanına yanından yaklaşılır, farklı bir şeyler sorulur. misal;
-merhaba hanımefendi, size bir sorum olacaktı. sizce erkekler mi kızlar mı daha çok yalan söyler?
+kız şaşırır, verdiği cevabın önemi yoktur.
-kızın özgüvenini kıracak bir şeyler denir. mesela ellerin erkek eli gibi falan.
ya kısaca gidin google arama motoruna mystrey method yazın anlattırmayın bana.
bir biskrem versem?
sözlükteysen mesaj at entryni okudum hesabı ordan bağlarsın işte bir yerlere.
Amuda kalkarak önünden geçerken, asker selamı verip selam demek yeterli olacaktır. sonrasın'da ki gelişmelere göre tavrımızı koyarız ama önce amuda kalkmak çok mühim.
iş mülakatında form dolduran güzel kızın numarasını çaktırmadan almak yöntemi denenebilir.
+ isminiz nedir bağyann

- üff sanane be salak (bkz: klasik türk kızı).
önce ahlaklı, samimi , kendine güvenen ve aynı zamandada erkek olduğunu karşıya hissettiren biri olmayı dene. karşındakini kırmayacak şekilde davranmayı öğren. Sonrası zaten kolay.
gulumsemek. karsiligini aliyosaniz merhaba demek.