bugün

basit olan eylemdir, kıvama geldiğini hissettiğinizde direk yapışın dudaklarına. orada bulunması bile sizden bi beklentisi oldugunu gösterir.

(bkz: her türlü kızı tavlama teknikleri)

edit: sex, sex'tir seks değildir. benim görüşüm bu dağılabilirsiniz.
(bkz: filiz sevişelim mi)
biraz önce yaptığım ama pek numarası yok gibi geldi bana.
konuya gerek yoktur direkt girilir.
Burdan baslanılabılır;
(bkz: are you cola)
azar coşar deli gönül.
(bkz: benim de bir muhabbet edenim olsa)
(bkz: kanka bana neden ayarlamıyorsun)
(bkz: bende niye yok)
(bkz: bahçeli göreve)
Lisede kizlar ve erkeklerin en cok yaptigi aktivitedir, niye sasiriyorsunuz diye sorarlar adama. Kim kime vermis diye bebelac gibi hic mi muhabbet etmediniz sinifin kizlariylan haa!
Ergenlere ilginç gelen olay. Büyüyünce olağanlaşıyor.
önemli olan bir kızla değil üç kızla aynı anda girebilmek tabi ki muhabbete tabi ki dostluğa
+what is your sex?
- ı m a women.

anlamı:
+cinsiyetin ne
-ben bir kadım.
--spoiler--
duvardaki resmine abanır gönlüm
--spoiler--
zor olmayan bir başlangıçtır, kızlar bu konulara meraklıdır, ama konuştuğun kıza göre de değişen durumdur. bir kızla seks muhabbetine girmek zevklidir, keyiflidir, konuş konuş bitmez, hatta illa senin başlamaman gerekmez, onlarda bu muhabbete girebilir bilerek, yahut, çaktırmadan.
(bkz: oha sikseydin bari)
bir erkekle seks muhabbetine girmek ten daha zevkli ve konuşulasıdır. bir erkekle sek muhabbeti anlamsızdır, o yüzden erkekle konuşulması saçmadır, zaten bir çok erkek bir kızla seks muhabbeti yapamadığı için hemcinsleriyle yapar. mühim olan bir kızla bu muhabbeti yapabilmektir.
istendiği zaman, dakikasında var edilebilen yeteneklerdir. ama kural 28, istemek şart. diğer bir kural her hatun ile girilmez, her hatun o keyfi yaşatamaz.
bazı kızlar senden benden daha meraklı olduğu için bazen onların talebiyle girilen muhabbetlerdir.
En az sevismek kadar zevk verir.
girizgahı ayak fantezisi muhabbeti ile yapılabilir. sonra olaylar gelişir.
cinsel anlamda iki tarafında tecrübelerini birbirine aktardıktan sonra birbirlerine yeni tecrübeler edindirmesiyle son bulur.
gerçekten mi? ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü.

cima eyleyenin fantezisinin eylemeyenin çenesini yormasıdır.
her zaman sevişmek ile son bulmaz. biri kadın biri erkek iki arkadaşta seks hayatlarını, güncel veya eski deneyimlerini sohbet konusu yaparak çok eğlenebilirler.