bugün

a)Kızın telefonunu alıp kendini zorla gülücük mülücüklü kaydetmek. Şaka değil cidden.
b)Bişi bahane edip aramak. Telefonunu tutkucan verdi de sence türkiyenin ekonomisi ne durumda diye aramıştım anket yapıyorum da cart curt.
c) Yaratıcılığınıza kalmış. Kimse durup dururken venezuelladaki itfaiyeyi aramaz.
taktik maktik yok bam bam bam.
Dürüst olduktan sonra alınamayacak bir şey değil gözünüzde büyütmeyin yeter.
'Selam okuma yazmanız var mı' diye temelden bir giriş yapabilirsiniz.
Artık en güzel yöntem whatsapp olmuş durumda.
Ortak bi görsel bile çekinseniz:
-aa bunu bana whatsapp'tan gönderir misin?
Ya da, aranızda ortak bir bağlantı bulduktan sonra örneğin; şarkı, aa bunu bana whatsapp'tan göndersenee.
Bakın beyler, bu şerefsizliktir!
Heleki benim gibi bir kıza bunu nasıl yedirdin?
Ne demek numaramı almak için taktik yapmak?
Her ne olursa olsun işlemiyor maalesef.
Yüz yüze konuşmak kasıyor, WhatsApp var mı?
istedim vermediler sen sapıksın dediler.
Numarayı almaya alırsınız ama mesele hafta sonu beraber bir şeyler yapalım mı sinemaya gidebiliriz mesela dediğinizde ne cevap alacağınız.
telefonunuzu sessize alıp numarasını almak istediğiniz kızın yanına gidersiniz ve ona telefonunuzun şarjının bittiğini ve çok acil birisini aramanız gerektiğini söylersiniz kabul edip yardımcı olursa kendi numaranızı ararsınız o anda cevap veremeyeceğiniz için tüh aradığınız aboneye ulaşılamıyor diyor falan diye ayak yapıp teşekkür eder oradan uzaklasirsiniz. tebrikler başardınız.
Sözlük kasıyor whatsappa geçelim mi.
Bana genelde sana danışmam gereken şeyler var filan diyorlar. Yemesende salağa yatiyorsun.
Bugüne kadar kadar hep direk istedim caz yapanı çıkmadı.

Direk isteyin %100 çalışıyor.
Bmw
2011'den sonraki herhangi bir 3.20 4.20 5.20 işinizi görür. Yoldan geçen kıza bile yapabilirsiniz, gidin yanına arabayla gözlerinin içine bakın bi kahve içelim mi diyin hafif gülerek.
Çalışıyor, 100% onaylı.
bu yöntem tam olarak etkili değildir.
soruda eksik bir bilgi var. 100m basamağında olabilecek sayıların 3,4,5 olduğunu belirtirsen tutturma ihtimalin bi hayli artar.
o numaraı istiyorsan ihtimalleri arttırman gerekir.

görsel
Snap'ten yazıştığım bir kız vardı. Snapte sohbetten çıktığında mesajlar siliniyor. işte bu bişey yazıyor ben de silindi diye tekrar yazdırıyorum bi kaç defa sonra bıktırdım sonra Numaranı ver de buradan zor oluyor konuşması derken almıştım.
ben size en iyi taktiği yazdım anca eksilediniz.

telefonumu unutmuşum deyin birini aramam lazım deyin alın telefonunu sonra kendinizi çaldırın.

kafanız mı almıyor hacı anlamıyorum.
ayakkabı numarasını sor. verirse telefon numarasınıda verir vermesse başka kapıya.
yavaş yavaş maziye karışan taktiklerdir. Sosyal medya adreslerinden takipleşmek günümüzde daha kolay geliyor herkese. Fakat illa ki nostaljik takılmak istiyorsak, numara istemek yerine kendi numaramızı vermek daha güven verici diye düşünüyorum. Artık arar ya da aramaz orası bahtımıza kalıyor. Bu şekilde kimse rencide de olmamış oluyor.
Ben istemem o verir.
Bazen öylesine uzatıyorum ki muhabbeti karşı taraf illallah diyor. "Senin benden bir şey istemen gerekmiyor mu?" ya geliyor iș. Tabi her zaman telefon numarası olmuyor. Lol
instagram kasıyor. Numaramı versem vatsaptan yazar mısın.
Nasıl dediğinizin hiçbir önemi yok, zira o çok önceden kararını vermiştir. Direk isteyin o yüzden. Etkileyebildiyseniz ne ala, yoksa kimi milyon şirinlik yapar ben direk isterim. Ona vermez, bana verir.
Her seferinde direkt sordum ve genelde olumlu cevap aldım. Sorma şekliniz önemli değil. Kızda bıraktığınız izlenim önemli.
Şöyle kompleks kompleks planlara girişmeyin.Bosdusunce kardeşiniz size en basit sancısız yolu gösterecek.Şimdi yapmanız gereken şey gözünüze kestirdiğiniz avınızın yanına usulca sokulun ve şu kelimeleri sarfedin: afedersiniz benim telefonumun sarjı bittide birini aramam gerek buluşamıyoruz acaba sorun olmaz ise senin telefonundan arayabilir miyim? Bunu söyledikten sonra yüzde 90 olumlu cevap verip telefonunu uzatacaktır.Olumsuz cevap verirse boşverin zaten bencildir o hayır gelmez.Neyse telefonu alınca kendi telefon numaranızı tuşlayıp aramayı başlatıyorsunuz ve tamamdır kızın telefon numarasına sahipsiniz.istediğiniz gibi kullanınız.
Birisini telefonunuzdan arayabilir miyim telefonum kapalıda?
güncel Önemli Başlıklar