bugün

ömür billah düşünsem aklıma gelemeyecek olan konudur. evwt çıktığım kızı sevmiyorum ve biraz daha ilerlersek daha çok bağlanacağı için daha çok yıkılacaktır.
bunun önüne nasıl geçilir dersiniz?

edit: arkadaş entryde kullandım nasıl kurtulurum mu demişim yahu lafı dalağınızdan anlamanın ne lüzumu var. efendi efendi bi iliski başlattık ama birşeyler ters gitti, yine efendi efendi kırmadan bitirmenin peşindeyim.
haaa!! bana laf eden kızların ta amk. hem de anasıyla beraber amk. bu kızla doğru dürüst ilişki yaşayamamın, bağlanamamın given sorunu yaşamamın sebebi sizsiniz amk. sonuç olarak hepnizin amk. amk. amk... son olarak topunuzun amk.

edit 2: tekraaaar tekrar alayinizin amk.

edit 3: kadir kıymet bilenleriniz hariç, cümlenizin ammmmk.
Sen benden daha iyilerine layıksın .
kendinden soğut. senden ayrılmasını bekle. bunu yapmak için zeki ve acımasız olmak gerek lakin.
Sevmediği bir kızla birlikte olacak olan şerefsiz erkeklerden uzak durmasını söyleyerek.
Eveleyip gevelemeden, direkt nedenini söyleyerek.

Her ayrılık acıtır, saçma sapan şeyler söyleyip daha fazla küçülmeyin!
Hiç öyle çetrefilli işlere girme ne yapsan da üzülecek en iyisi açık açık söyle her şeyi.
Ben sana layık değilim,sen daha iyilerine layıksın,ben seni hak etmiyorum gibi siktiriboktan cümleler söyleyin. Kendileri bize söyleyince bahaneni sikeyim desek de onların götü kalkar "doğru lan" der ve terk ederler. Siz de kastığınızla kalırsınız..
O bedduayi yiyeceksin abi kaderden kacamazsin.
sevgili bulmuş. bir de ayrılmak istiyor. işte hayat böyle. değer bilmek önemli.
piclik değil efendilikten sorulan sorudur.
Escinselim de geç. Kim bilecek.
Dürüst ol. en efendi yöntem bu. Kırılsa da unutur, hayatın bu yönünüde öğrenmek gerekir.
benim cuckold fantezim var uyar mı sana de ve geriye yaslan.
Sürekli ilgisiz davranın, kız arkadaşınız size uyarıda bulunduğunda takmayıp "niye hep uyarıyorsun" falan deyin, aşırı odun olun, ne sürpriz ne şiir ne şarkı hiçbir şekilde mutlu etmeye çalışmayın, yanında tutuk ve sorunlu biriymiş gibi davranın, sarılma ve öpme gibi sevgi göstergelerinizi azaltın, o sarıldığında da kendinizi geri çekin, onun ilgisini çeken şeyler sizi hiç alakadar etmiyormuş gibi hareketlerde bulunun.

Sürpriz! Evet bu yol arılıkla sonuçlanıyor ve kız arkadaşınız sizden kurtulduğuna çok sevinecek.
(bkz: kendimden biliyorum)
eğer onu incitmemeyi düşünüyorsan, halen seviyorsundur. ayrılınca hem kendini hem sevdiğini üzeceksin. yapma seviyorsanız birbirinizi incitmeyin, sevginizi büyüterek yolunuza devam ediniz.
Mutlaka kalbi kırılacaktır. Dürüstçe konuş derim. Ben yapamadım sen yap.
onurlu ve dürüst bir şekilde seni sevmiyorum de.
Kasmayın beyler bu kadar. Bir kızı terk ettiğiniz de incinmemesi için gamsızın teki olması gerekir. Bu da bizim cinste binde bir. Belkide hiç yani. Boşuna uğraşmayın yani.
Eger gercekten seven bir kızsa bu mümkün değildir her halükarda incinecek,üzülecektir.
Kendinizden soğutarak gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir.
senden daha iyilerini hakediyorum, ileride beni üzersin, sorun bende değil sende denilerek ayrılmak gerekir, saygılarımla.
"aman guzum, sen sen ol sakın bi kızı incitme. kizlar narin olur, gönlünü kırma emi annem" öğütüyle büyümüş bi kişi münacatıdır.