bugün

kabalıktır. ama arkadaşlığınız çok yakınsa şaka mahiyetinde denilebilir gülüp geçecektir.
eğer bunu diyen sevgiliyse büyük ayılıktır.
laftan anlamayan kıza denilebilir .
bir kıza siktir git demek bir delikanlıya yakışmayan bir davranıştır. bu kelime yerine seni gözüm görmesin kelimesi en kibar olanıdır. bir kıza küfürlü konuşun ondan sonra kızdan ağzı çok bozuk diyerek şikayet edin. şimdi ki gençler kızların yanında çok küfürlü konuşuyorlar. insanlar ne ekerse onu biçerler. bir kıza bu şekilde hakaret ederek küfürlü bir şekilde konuşmak. terbiyesizliğin geldiği son noktadır.
(bkz: kime siktireyim)
ayıptır.
(bkz: geri dönen eski sevgiliye siktir git demek)
(bkz: geri dönen eski sevgiliye naber lan bumerang demek)
Asla ve asla yapamayacagim harekettir.
cinsiyet ayrımı yapılmayacaksa eğer burada da yapılmamalı, hakedene vereceksin.
çok kolaydır. hatta hiç sorun değildir. lönk diye dersin. asıl sorun siktir git dedikten sonra olanlardır. kızın kalbi kırılmış, bayağı bir incinmiş halde yollamaktır bu yapılan. yapmayın lan, yazıktır.
odunkereodunlar'ın yapacağı iştir.
terbiyesizliktir.
ayıptır yapmayın etmeyin.
erkeklerin asıl benlik düşüncelerinde ne olduğunun kanıtıdır.
nyse sn sktryosn sanrmm ii gcler.
yapılabilecek en sağlam öküzlüktür. yapmayın. geri dönüşü olmaz.
bu terbiyesize "ahaha bu bamyaya mı" demek caiz olmuştur. haddini bildirin terbiyesizin.
hızla söyleneceğine delalettir. yoksa tane tane söylersen siktir git olacaktır o.
yaptım lan ben bunu.
kız, arkadaşımla çıkarken bana yazıyordu. bildiğin yazıyordu lan.
ben de buna sana bir şey diyeceğim diye mesaj attım. bu da heyecan yaptı falan. uğraştırdım biraz.
sonra kısa ve net bir mesaj attım. ''siktir git''.
iyi yapmışım lan. valla aklıma geldi şimdi.
Söylenildiğinde bazı kızda büyük şok yaratan olay bazıları ise umursamaz . Yaklaşık 7 ay önce bir arkadaşım demişti daha konusmuyoruz .

E : siktir git .
K : sen hep siktrip mi gidersin ? .
-gidiyorum.
+s.tir git.

o an böyle bir eylem varsa insan sahiden tam olarak öyle gitmek istiyor ve bir daha dönmemek.
ben bunu eski erkek arkadaşıma söyledim, aldığım yanıtla yaptığım mallığın farkındaydım. geç oldu, ama o hala kötü konuşmaya başlayınca durmadım. tekrar dedim. aranıyor napayım, silah yok diye bu yükseklik niye erkeklerde olsun ki?
(bkz: hayattan soğuduğum durumlar)
neden bazı kızların hoşuna gidiyor, siktir git dersin iyice yapışır.
bir temenni cümlesi olabilir.

(bkz: aşkım siktir öyle git) 1 ay yokum burda gibisinden.
saygısızlıktır ya da (bkz: öküzlük)
insanı kıran derinden üzen durumdur. sen siktir git amk fosili.